Võrkpall

Kadrina Keskkooli 3. klasside poisid võistlesid esmaspäeval, 19. veebruaril Tartus Swedbank Pallilahingu 2017/2018 hooaja finaalturniiril.

22 poiste võistkonda oli jagatud seitsmesse alagruppi, igas alagrupis 3-4 võistkonda.

Meie poiste vastasteks alagrupis olid Valga Priimetsa Kool ja Lähte Ühisgümnaasiumi II võistkond. Mõlemad mängud võideti ja pääseti 12 parema hulka.

Edasi mängiti väljalangemissüsteemis. Vaatamata tasavägisele I geimile tuli Tallinna Reaalkoolilt vastu võtta 0:2 kaotus ja kokkuvõttes jäädi jagama 7.-12. kohta.

Võistkonnas kuulusid Emil Bremen, Rasmus Mänd, Jan Marten Ojasaar, Albert Pukk (kõik 3.a), Sander Meelind (3.m), Brandon David Gross, Sten-Saimon Tammiste, Remo Valdmets (kõik 3.b).

Õpilasi saatis ja juhendas õpetaja Jaan Rummi.

Kadrina võistkond mängihoos   Kadrina võistkond mängihoos

Loe lisaks: Swedbank Pallilahing Finaalturniir 2018

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Võrkpall