Võrkpalli miniliiga

Teisipäeval, 20. märtsil toimusid Rakveres Eesti Koolispordi Liidu võrkpalli miniliiga Ida regiooni finaalturniiri mängud.

Miniliiga on võrkpallivõistlus 4.-6. klassi õpilastele, kus võtavad omavahel mõõtu koolide võistkonnad. Ida regiooni finaalturniiril osalesid Lääne-Virumaa, Jõgevamaa, Ida-Virumaa, Järvamaa ja Narva parimad koolide võistkonnad. Lääne-Virumaad esindas Kadrina Keskkooli poiste meeskond.

Turniiri võitis Põltsamaa Ühisgümnaasium, II koha sai Kadrina Keskkool, järgnesid Jõhvi Vene Põhikool, Narva Pähklimäe Gümnaasium ja Paide Gümnaasium.

Selle turniiri kaks paremat meeskonda said õiguse osaleda Eesti 8 parema kooli finaalturniiril, mis toimub aprilli viimasel nädalal.

Kadrina Keskkooli meeskonnas mängisid Sten Umerov (6.a), Andreas Uusküla (6.c), Marten Romet Rindberg, Gert Ruuto, Kert Pärnamäe (kõik 6.a) ja Gregor Vool (6.b).

Miniliiga Ida regiooni esikolmik

Kirjutas Jaan Rummi, võrkpallitreener