Lahtiste uste päev

Lugupeetud emad-isad! Täname teid kõiki, kes te osalesite eelmisel lahtiste uste päeval oktoobrikuus. Ootame teid taas kooli!

Sel õppeaastal pakume teile võimalust oma lapse klassis ennast õpetaja rollis proovile panna. Võib koopereeruda veel mõne ema või isaga ja viia läbi ühistunni. Aitäh neile, kes oktoobrikuus seda tegid! Lastele oli see kindlasti väga põnev kogemus!

Vajalik eelnev kokkulepe vastava aineõpetajaga!

Neljapäeval, 14. veebruaril k.a on teil võimalus:

• veeta koos oma lapsega üks koolipäev, saada osa tema tegemistest, õnnestumistest;
  • jagada lapsega ühist kooliteed;
  • viibida oma lapse erinevates ainetundides;
  • oma lapse klassis ennast õpetaja rollis proovile panna;
  • vestelda aineõpetajate ja klassijuhatajaga ning teiste lastevanematega;
  • lõõgastuda koos lapsega vahetundides;
  • tagasisideks kohtuda kooli direktoriga.

Korraldus

1. Oma soovid tundides (vt e-päevikus tunniplaani) viibimiseks, õpetajaks olemiseks, kohtumiseks direktoriga ning lõunastamiseks kooli sööklas, palume päeva paremaks korraldamiseks registreeruda alates teate ilmumisest kuni 13. veebruarini.
  2. Üleriided palume jätta oma lapse garderoobi. Oleme tänulikud, kui järgite meie kooli kodukorda ja võtate kaasa ka vahetusjalanõud.
  3. Tunnist/klassist tundi/klassi liikumisel kasutage laste suunavat abi. Samuti aitavad teid meelsasti meie suures koolimajas orienteerumisel kõik koolitöötajad.
  4. Lõunasööki saate osta kooli sööklast teile sobival ajal alates kella 12st. Sööklas saab toidu eest maksta ka pangakaardiga. Hind sõltub valikutest.

Registreerumine e-päevikus.

Kadrina Keskkooli direktori nõukogu nimel Ingrid Vaikmaa