Hariduskonverents "Kadrina 2030 – millist kooli me tahame?" leiab aset laupäeval, 25. jaanuaril kell 11–15.55 Kadrina rahvamajas. Vaba pääs kõigile!

Oodatud on õppurid, lapsevanemad, õpetajad, vallavolinikud, kõik vallakodanikud ja huvilised kaugemaltki. Otseülekanne vallaveebis.

Ettekanded kodu- ja naabervaldadelt, keskkooli juhtkonnalt, teistelt koolidelt lähedalt ja kaugemalt, haridusministeeriumilt, vallavolinikelt / Paneeldiskussioon / Küsimused / Vaba mikrofon.

Modereerib Rein Sikk, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ole kursis, lisainfo ettekannete ja ettekandjate kohta täieneb jooksvalt. Täpsemalt www.kadrina.ee/kool2030

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid