Tervisenädal 2016

Meie koolis oli aprillikuu viimasel nädalal tervisenädal teemal "Hoia oma tervist, säästa teiste tervist".

Kes soovis, sai kooliõe juures mõõta nii veresuhkrut kui ka vererõhku.

Sai mõõta nii veresuhkrut ... ... kui ka vererõhku

Kuna soovitatakse pöörata järjest rohkem tähelepanu liikumisele, siis oli võimalik tervisenädalal ka üheskoos liikuda Kadrina paisjärve juurde. Loomulikult ei saanud kõik väljakuulutatud kellaajal tulla, kuid tore oli, et liikujaid oli küllaltki palju. Kes jalutas ja nautis ilusat ilma, kõndis keppidega või tegi suurema ringi jalgrattaga.

Kooliõena pooldan ikka tavameditsiini. Kahjuks ravitsejad vahel isegi keelavad haigel perearstile minemise, kuid seda keeldu tuleks kindlasti eirata. Tervisemuredega soovitan pöörduda alati ikka oma perearsti poole.

Olgem terved!

Kirjutas Tiina Miilpalu, kooliõde

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sündmused Tervisenädal 2016