Hea lapsevanem! Mai alguses jagame välja uued koolitoidupakid. Toidupakid saab kätte vastavalt teie poolt kirja pandud kättesaamise kohale järgmistes jagamispunktides:

• Kadrina keskkool
  • Hulja raamatukogu
  • Vohnja mõis
  • Ridaküla seltsimaja
  • Kihlevere raamatukogu
  • Läsna rahvamaja
  • Viitna raamatukogu

Toidupaki saavad kõik, kes oma soovist teada annavad allpool olevatele kontaktidele hiljemalt kolmapäeval (29.04). Kätte saamise aja ja juhised teatame paki saajatele e-posti teel. Kindlasti tuleb teada anda jaotuspunkt, kuhu järgi tulete.

Teatamise kontaktid:
Kadrina keskkooli õpilastele See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 533 33898
Vohnja kooli õpilastele See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 509 1304
Õpilastele, kes õpivad teistes koolides See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 322 5616

Palun kindlasti üles anda lapse nimi, klass, lapsevanema nimi, telefon, e-post ja kuhu järgi tulete.

Heade soovidega,

Kairit Pihlak
vallavanem
Kadrina Vallavalitsus