Kadrina põllud maaülikooli jõulukaardil

Kadrina Keskkooli õpilase loodusfoto valiti Eesti Maaülikooli tänavuse elektroonilise jõulukaardi fotoks.

Sellel õppeaastal osalevad meie kooli loodusteaduste (LOTE) õppesuuna õpilased Eesti Maaülikooli (EMÜ) loodusteaduste kooli kursusel "Sissejuhatus loodusteaduslikku mõtlemisse".

Selle raames toimub erinevaid kohtumisi teadlastega ja oma ala spetsialistidega (näiteks loodusfotograaf Ingmar Muusikusega) ning tutvutakse mitmete teemadega (ornitoloogia, järveteadus, maastikuarhitektuur, mullateadus, aiandus, loomaarstiteadus, astronoomia ja kaugseire, entomoloogia, looduse õpperajad, loodusfotograafia), koostatakse kodutöid ning sooritatakse ka lõpueksam.

Maaülikooli avalikkussuhete esindajad valisid maaülikooli tänavuse elektroonilise jõulukaardi fotoks meie kooli 11. klassi õpilase Marelle Mägi loodusfoto tema koduülesandest, mis on meeldiv tähelepanu nii Kadrina Keskkoolile kui ka EMÜ loodusteaduste koolile.

Eesti Maaülikooli jõulukaart

Kirjutas Siret Pung, bioloogiaõpetaja

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Kadrina põllud maaülikooli jõulukaardil