Kadrina Noorsportlaste Fond jagab toetust

Kadrina valla noorsportlaste fond toetab noorsportlaste treeningettevalmistust, võistlus- ja treeningvarustuse soetamist, osalemist nii valla sisestel kui ka väljaspool Kadrina valda toimuvatel tasulistel treeningutel ja sõidukulude kompenseerimisel.

Toetuse saamise avaldusi saavad esitada nii sportlased ise, nende vanemad või treenerid kuni 30. novembrini kas meilitsi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või lähetada paberil aadressile HAKA Plast OÜ, Tööstuse 35, Kadrina 45201.

Toetuse taotlemiseks tuleb esitada:

  1. vabas vormis taotlus, milles ära toodud taotleja nimi, lühike elulookirjeldus, taotletav summa ja avelduskonto number;
  2. ülevaade senisest tegevusest, saavutatud tulemustest ja toetuse kasutamise eesmärgist;
  3. alla 18-aastase taotleja puhul hooldusõigusliku isiku nõusolek toetuse taotlemiseks.

Toetuse saamisega kaasneb kohustus esitada kuludokumendid. Eelmises taotlusvoorus toetuse saanud ei saa enne kuludokumentide esitamist uut taotlust esitada.

Taotlused vaatab läbi neljaliikmeline komisjon kooseisus esimees - Kaul Augasmägi, Rait Karus, Rutt Kuusemäe ja Margus Martin.

Fondi on võimalik teha annetusi Sihtasutus Kadrina Spordikeskus arveldusarvele EE87 2200 2210 6542 2075 (selgitusse palume märkida - Kadrina Noorsportlaste Fond).

Lisainfo vallaveebi spordirubriigist.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Kadrina Noorsportlaste Fond jagab toetust