Esita kandidaat Kadrina valla aasta tegijaks!

Kadrina vallas valitakse taas välja kolm Aasta Tegija auhinna laureaati. Iga tegija saab 1000 eurot auhinnaraha. Kandidaate saab esitada 5. detsembrini.

Tunnustused määratakse kultuuri ja hariduse, majanduse ja ettevõtluse ning spordi kategooriates. Kandidaate võib esitada igaüks: eraisik, sõpruskond, ühing või firma. Kandidaatide hääletusele mineva nimekirja - igas kategoorias viis nominenti - paneb kokku Kadrina Vallameedia Nõukoda kooseisus Raimo Maasik, Margus Martin ja Mati Tiiter. Hääletada saab nii vallaveebis kui valla raamatukogudes.

Rahvahääletuse tulemused kantakse volikogule ette jaanuari lõpus, misjärel volikogu kinnitab aasta tegijad. Nii tegijad kui kõik nomineeritud saavad avalikult kiita Eesti Vabariigi sünnipäevaaktusel veebruaris.

Viis lihtsat sammu, kuidas esitada kandidaati

  1. Mõelge välja, kes on viimasel aastal olnud meie tublimad tegijad hariduses/kultuuris, spordis, majanduses/ettevõtluses.
  2. Mõelge iga kandidaadi kohta ka lühike, paarilauseline tubliduse põhjendus.
  3. Saatke ettepanek koos põhjendusega kas e-kirjaga aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tavakirjaga aadressile Rakvere tee 14, Kadrina 45201.
  4. Kandidaate saab esitada 5. detsembri keskööni. Nominentide nimekirjad ilmuvad vallalehes ja vallaveebis.
  5. Hääletada saab vallaveebis ja valla raamatukogudes jõuluajast 15. jaanuari keskööni.

Loe lisaks: Kes on Kadrina valla aasta tegijad 2017?

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Esita kandidaat Kadrina valla aasta tegijaks!