1978

Eve Sild väljapaistvate tulemuste eest õppetöös ja ühiskondlikus tegevuses
Heili Pihelgas väga hea õppeedukuse ja ühiskondliku tegevuse eest
Eddi Tomband väga hea õppeedukuse ja kõrgete sportlike saavutuste eest

1979

Inna Grünfeldt väljapaistva esinemise eest vabariiklikul kirjandusolümpiaadil
Toivo Kivimets aktiivse ühiskondliku tegevuse ja eduka esinemise eest ajaloo-olümpiaadil

1980

Tarmo Amer väga hea õppeedukuse ja aktiivse ühiskondliku tegevuse eest

1981

Laili Konist väljapaistvate tulemuste eest õppetöös ja aktiivse ühiskondliku tegevuse eest
Gaili Osi väljapaistvate tulemuste eest õppetöös
Mariza Lillepea väga hea õppeedukuse ja aktiivse ühiskondliku tegevuse eest
Ene Nõlvak väga hea õppeedukuse eest
Lea Pukk väga hea õppeedukuse eest
Kunda Raik (vanemõpetaja) pikaajalise ja väga hea töö eest

1982

Urmas Saat väljapaistva esinemise eest vabariiklikel kutsevõistlustel ja heade sportlike saavutuste eest

1983

Ülle Kübarsepp väga hea õppeedukuse ja aktiivse ühiskondliku tegevuse eest
Terje Sander väga hea õppeedukuse ja aktiivse ühiskondliku tegevuse eest
Juhan Viise väga hea õppeedukuse ja aktiivse ühiskondliku tegevuse eest
Arvo Viltrop väga hea õppeedukuse ja aktiivse ühiskondliku tegevuse eest

1984

Eha Vahesaar aktiivse ühiskondliku tegevuse eest
Marek Inno aktiivse ühiskondliku tegevuse eest
Enno Põllu (Kadrina EPT juhataja) abi ja toetuse eest Kadrina Keskkooli juurdeehituste (C-korpus ja aulakomleks) rajamisel

1985

Asko Talu hea õppeedukuse, aktiivse ühiskondliku tegevuse ja saavutuste eest spordis

1986

Iris Jaago väga hea õppeedukuse eest
Gerti Kirsimäe hea õppeedukuse ja aktiivse ühiskondliku töö eest

1987

Katrin Kirs väga hea õppeedukuse ja aktiivse ühiskondliku töö eest

1988

Merje Vahula eeskujuliku õppetöö ja väga eduka klassivälise tegevuse eest spordis ja muusikas
Signe Proosa eeskujuliku õppetöö ja aktiivse klassivälise tegevuse eest

1989

Aasalea Rasmann väga hea õppeedukuse ja eduka klassivälise tegevuse eest

1990

Marek Vahula väljapaistvate saavutuste eest bioloogias

1991

Merike Eiber väga hea õppeedukuse ja väljapaistvate tulemuste eest bioloogias

1992

Helen Karp väga hea õppeedukuse eest

1994

Tuuliki Väisanen väga hea õppeedukuse eest
Merike Kukk väga hea õppeedukuse eest

1995

Margo Peetsalu aktiivse klassivälise tegevuse eest

1996

Kadri Maadla aktiivse klassivälise tegevuse eest
Valve Olesk (raamatukoguhoidja) pikaajalise ja väga hea töö eest

1997

Erni Kask loomingulise tegevuse eest
Kristjan Rahnu sportlike saavutuste eest

2000

Tanel Tarkmees väga hea õppeedukuse ja väljapaistva esinemise eest vabariiklikel aineolümpiaadidel

2001

Andres Tambek väga hea õppeedukuse ja väljapaistva esinemise eest vabariiklikel aineolümpiaadidel
Jan Inno hea õppeedukuse ja väljapaistva esinemise eest vabariiklikel aineolümpiaadidel
Kristina Kongi aktiivse ühiskondliku tegevuse eest

2002

Maret Puskar väga hea õppeedukuse ja aktiivse ühiskondliku tegevuse eest

2005

Eve Kukk väga hea õppeedukuse eest

2006

Krista Reiner väga hea õppeedukuse eest
Liis Jaanimäe väga hea õppeedukuse eest
Raul Vallaste väga hea õppeedukuse eest
Meeri Visnapuu väga hea õppeedukuse eest

2008

Silver Lumi väga hea õppeedukuse eest

2009

Lisette Mägi kuldmedal ja väga head tulemused bioloogias
Maarja Vaikmaa väga head õpitulemused ja aktiivne kaasalöömine koolielus

2010

Timo Jaagre hõbemedal ja väga head tulemused ajaloos
Martin Kalmet hõbemedal ja väga head tulemused eesti keeles, matemaatikas ning ärijuhtimise ja tehnoloogia valikaines

2011

Jardo Annus kuldmedal ning väga head tulemused saksa keeles, matemaatikas, keemias ja tekstiõpetuses
Pille-Riin Vool kuldmedal ja väga head tulemused kirjanduses
Kristiina Feodorov hõbemedal
Birgit Rae hõbemedal ning väga head tulemused eesti keeles ja vene keeles

2012

Regiina Lopetaite hõbemedal ning väga head tulemused bioloogias ja kirjanduses

2013

Signe Feodorov kuldmedal
Lea Tõnnison kuldmedal

2014

Heivo Reinek kuldmedal
Erika Treiman hõbemedal

2015

Meryl Komp kuldmedal
Enely Lehtme kuldmedal
Katti Rüütnurm kuldmedal
Kaisa-Kristina Kivirand hõbemedal

2016

Hans Johan Erikson kuldmedal ning väga heade õpitulemuste ja väljapaistvate saavutuste eest bioloogias, keemias ja inglise keeles
Kren Koosapoeg hõbemedal ning väga heade õpitulemuste ja väljapaistvate saavutuste eest tehnoloogiaõpetuses
Karmen Floren väga heade õpitulemuste eest kirjanduses ja inglise keeles ning humanitaar-sotsiaalsuuna valikkursustes
Helli Seeblum väga heade õpitulemuste eest inglise keeles ja humanitaar-sotsiaalsuuna valikkursustes ning kooli esindamise eest vabariiklikel aineolümpiaadidel
Madlen Siniallik väga heade õpitulemuste eest humanitaar-sotsiaalsuuna valikkursustes ning kooli esindamise eest vabariiklikel aineolümpiaadidel
Andri Soone väljapaistvate tulemuste eest 2014. aasta õpilasleiutajate riiklikul konkursil ning vabariiklikul informaatikaolümpiaadil

2017

Julia Ruzu kuldmedal ning väga heade õpitulemuste ja väljapaistvate saavutuste eest inglise keeles ja kunstiõpetuses

2018

Anett Altmäe kuldmedal ning väga heade õpitulemuste ja väljapaistvate saavutuste eest ajaloos
Annika Viiksaar kuldmedal ning väga heade õpitulemuste ja väljapaistvate saavutuste eest bioloogias ja matemaatikas
Merili Sirvel heade õpitulemuste ja eriliste tulemuste eest spordis

2019

Taavi Tikkerber hõbemedal ning väga heade õpitulemuste ja väljapaistvate saavutuste eest matemaatikas

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+