Kontakt

Kadrina Keskkool

Rakvere tee 4
45201 Kadrina
Lääne-Virumaa

Telefon: 322 5640 (kantselei)
E-post: info@kadrina.edu.ee

Registrikood: 75007830

Kooli kantselei on avatud E–N kell 8.30–16.30, R kell 8.30–16.00 (v.a koolivaheajad)

Hannely Piiskoppel

Hannely Piiskoppel

Kantseleijuhataja

hannely.piiskoppel@kadrina.edu.ee

322 5640

Krõõt Nõmmela-Mehide

Krõõt Nõmmela-Mehide

Direktor

kroot.nommela-mehide@kadrina.edu.ee

322 5642

Egert Eenmaa

Egert Eenmaa

Korraldusjuht

egert.eenmaa@kadrina.edu.ee

5566 3093

Mailen Remmelg

Mailen Remmelg

1.-4. klasside õppejuht

matemaatikaõpetaja

5.a klassijuhataja

mailen.remmelg@kadrina.edu.ee

322 5673

Reesi Sirvi

Reesi Sirvi

5.-9. klasside õppejuht

6.c klassijuhataja

reesi.sirvi@kadrina.edu.ee

322 5668

Evelin Tiiter

Evelin Tiiter

Gümnaasiumiastme õppejuht

ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

12. klassijuhataja

evelin.tiiter@kadrina.edu.ee

Kristi Aimla-Maripuu

Kristi Aimla-Maripuu

Huvijuht

11. klassijuhataja

kristi.aimla-maripuu@kadrina.edu.ee

322 5657

Kai Tamm

Kai Tamm

Tugiteenuste juht

8.c klassijuhataja

kai.tamm@kadrina.edu.ee

322 5652

Mirell Viru

Mirell Viru

1.kooliastme HEV koordinaator

eripedagoog

4.b klassijuhataja

mirell.viru@kadrina.edu.ee

322 5669

Helen Vagen

Helen Vagen

IT-spetsialist/haridustehnoloog

arvutiõpetaja

helen.vagen@kadrina.edu.ee

322 5644

Martin Mägi

Martin Mägi

IT-spetsialist/haridustehnoloog

martin.magi@kadrina.edu.ee

322 5644

Elin Lemberg

Sotsiaalpedagoog

elin.lemberg@kadrina.edu.ee

322 5655

Vahur Kalind

Vahur Kalind

Mootorsõidukijuhi õpetaja

vahur.kalind@kadrina.edu.ee

5552 6627

Aino Põldaas

Aino Põldaas

Raamatukogujuhataja

aino.poldaas@kadrina.edu.ee

322 5648

Melaine Liiv

Melaine Liiv

Riidehoidja

(valvelaud)

322 5656

Laine Treiman

Laine Treiman

Riidehoidja

(valvelaud)

322 5656

Sirje Leinsalu

Sirje Leinsalu

Õpilaskodu kasvataja

325 0116

 

Helle-Marle Piiskoppel

Helle Marle-Piiskoppel

Õpilaskodu kasvataja

325 0116

 

Jaanus Liivak

Jaanus Liivak

Õpilaskodu vanemkasvataja

325 0116

 

Johanna Tikka

Johanna Tikka

Kooliõde

(teenust osutab Rakvere Haigla)

322 5647

Margit Murumägi

Margit Murumägi

Hoolekogu esimees

margit.murumagi@gmail.com

 

Vladimir Stadnik

Vladimir Stadnik

Toitlustaja

(Stadnik Toitlustus OÜ)

stadniktoitlustus@hot.ee

322 3606

Järelvalvet teostavad

Haridus- ja Teadusministeerium735 0222hm@hm.ee
Terviseamet794 3500kesk@terviseamet.ee
Päästeamet628 2000rescue@rescue.ee
Andmekaitse Inspektsioon627 4135info@aki.ee
Kadrina Vallavalitsus322 5600kadrina@kadrina.ee
Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 2 külalist ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo
Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi, logopeedi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd