• Kategooria

  • Puhasta

Tänavuse UNESCO ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekti veebiviktoriini tulemused on selgunud. Kokku nuputas 2023. aasta novembris ja detsembris toimunud viktoriinil 3707 osalejat 5 Läänemere-äärsest riigist. Eesti koolidest osales 3448 õpilast. Veebiviktoriin toimus inglise keeles kolmes vanuseastmes, kõige populaarsem oli viktoriin 14-16aastaste seas, seejärel 17-19aastaste vanuserühmas ja viimaks 10-13aastaste hulgas.

Meie kooli kolmandad klassid lõid kaasa üle-eestilises heategevusprojektis “Jõulukaardid hooldekodudele”.  Kaarte meisterdati kunsti-ja tööõpetuse tundides, kuid  panustasid ka pered. Kolmandikud saadavad oma jõulukaardid ning -soovid Viljandimaale.    Kaunist jõuluaega !   

Läänemere Projekt (BSP) avas uksed kahele vaprale ja uudishimulikule tüdrukule, kes õpivad Kadrina Keskkooli 11. klassis loodusteaduste õppesuunal (LOTE). Projekt viis Laura-Eliise Taani, samal ajal kui Adela-Roksett seikles Soomes. Mõlemad tüdrukud said võimaluse sukelduda sügavale jätkusuutlikkuse ja merebioloogia maailma ning avastada enda jaoks uusi perspektiive ja kogemusi.

Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo
Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi, logopeedi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd