ALGÕPETUS
Marge Abner rütmika- ja klassiõpetaja 2.c klass
Kadi Haavajõe klassiõpetaja 1.b klass
Sirje Promen klassiõpetaja 2.b klass
Rita Rammo klassiõpetaja 3.b klass
Rea Ritsik klassiõpetaja 1.c klass
Jana Sillajõe klassiõpetaja 4.b klass
Liina Suurkivi klassiõpetaja 1.a klass
Elle Tamme klassiõpetaja 2.a klass
Kersti Tarkmees klassiõpetaja 3.c klass
KEEL JA KIRJANDUS
Ebe Abner eesti keele õpetaja 6.c klass
Mai Fäelmann eesti keele ja klassiõpetaja 7.a klass
Liivi Heinla eesti ja soome keele õpetaja 12. klass
Merike Lillemägi eesti keele õpetaja 8.b klass
Anneli Raud eesti keele õpetaja 6.b klass
Evelin Teiva eesti keele ja klassiõpetaja 4.a klass
VÕÕRKEELED
Kaire King inglise keele õpetaja 4.d klass
Katrin Mägi inglise keele ja klassiõpetaja -
Signe Ojasalu inglise keele õpetaja 5.b klass
Maie Põdramägi saksa keele õpetaja -
Renata Rohtaas inglise ja vene keele õpetaja 5.a klass
Eerika Saaren vene keele õpetaja 8.a klass
Merike Sikk inglise keele õpetaja 11. klass
Reesi Sirvi inglise keele õpetaja 9.b klass
Hegi Soosaar inglise ja prantsuse keele õpetaja 12. klass
Liina Uusküla vene ja inglise keele õpetaja 7.c klass
Eha Vahesaar inglise keele õpetaja 7.c klass
MATEMAATIKA
Tiina Karri matemaatikaõpetaja 6.a klass
Rita Olev matemaatikaõpetaja -
Mari Onton matemaatikaõpetaja -
Piret Raudver matemaatikaõpetaja -
Mailen Remmelg matemaatikaõpetaja -
Viive Välimets matemaatikaõpetaja -
LOODUSAINED
Eve Kanger bioloogiaõpetaja -
Kirsti Kasemets geograafiaõpetaja -
Liina Leinmets keemiaõpetaja -
Raimo Maasik füüsikaõpetaja -
Alis Münter füüsikaõpetaja -
Siret Pung bioloogiaõpetaja -
SOTSIAALAINED
Tiiu Kerm psühholoogiaõpetaja -
Harry Laiv ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja -
Evelin Tiiter ajaloo-, ühiskonnaõpetuse ja inimeseõpetuse õpetaja 9.a klass
LOOVAINED
Marianne Annula käsitööõpetaja 6.b klass
Emil Erastus muusikaõpetaja -
Kaia Klaan muusikaõpetaja -
Mihkel Mattisen muusikaõpetaja -
Karl Meos töö- ja tehnoloogiaõpetaja 4.c klass
Marika Randver kunstiõpetuse õpetaja 7.d klass
Eve Vunk muusikaõpetaja -
KEHALINE KASVATUS
Janika Holmberg kehalise kasvatuse õpetaja -
Ülle Kink kehalise kasvatuse õpetaja -
Rutt Kuusemäe kehalise kasvatuse õpetaja -
Jaan Rummi kehalise kasvatuse õpetaja 11. klass
ARVUTIÕPETUS
Holger Bremen arvutiõpetaja 9.c klass
ÕPILASE TUGIMEETMED
Tiiu Kerm koolipsühholoog -
Merle Kärdla õpilaskodu juhataja ja õpetaja 5.l, 6.l klass
Marie Petrovits * eripedagoog-logopeed -
Reesi Sirvi eripedagoog-nõustaja, HEV koordinaator 9.b klass
Kai Tamm sotsiaalpedagoog 5.c klass
HUVITEGEVUS
Egert Eenmaa huvijuht 10. klass

* töösuhe peatatud

 

Õpetajate arv läbi aastate

2020
  55
2019
  55
2018
  57
2017
  55
2016
  54
2015
  54
2014
  55
2013
  54
2012
  55
2011
  56
2010
  58
2009
  59
2008
  64
2007
  63
2006
  65
2005
  72
2004
  74
2003
  81
2002
  86
2001
  71
2000
  76
1999
  76
1998
  73
1997
  79
1996
  72
1995
  63
1961
  31
1955
  20
1951
  16
1945
  13
1943
  5
1940
  6
1934
  7
1931
  4
1922
  5
1918
  3
1914
  2
1912
  3
1906
  1