Kadrina Keskkool

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Klaasitöö 4.-12. klass Karl Meos N 8. -9. tund  
Käsitöö 4. klass ja vanemad Marianne Annula T 7.-8. tund 2x kuus
Lahe lugeda, mõnus mõtelda 4.-6. klass Mai Fäelmann K 7.-8. tund  
Lastekoor 4. klass ja vanemad Elene Altmäe N 8. tund  
Malering huvilised Eino Vaher E 14.30  
Mudilaskoor 2.-3. klass Merike Trepp E, T 6. tund huvikeskuses
Nuputa 6. ja 9. klass Mari Onton K 7.-8. tund  
Nuputa 7. klass Tiina Karri K 7. tund  
Nuputa 8. ja 10. klass Viive Välimets K 8. tund  
Raamatusõbrad 1.-3. klass Anneli Sild K 6.tund  
Rahvatants 1.-3. klass Ebe Abner K 6. tund huvikeskuses
Rahvatants 5.-7. klass Ebe Abner E 7. tund huvikeskuses
Rahvatants C-rühm Ebe Abner K 8.-9. tund huvikeskuses
Robootika 1. klass Holger Bremen E 5. tund  
Robootika 2.-3. klass Holger Bremen E 6. tund  
Robootika 4.-6. klass Holger Bremen K 6. tund  
Robootika 7.-9. klass Holger Bremen T 7.-8. tund  
Robootika edasijõudnutele huvilised Holger Bremen kokkuleppel  
Õpioskused 3. klass Aino Põldaas R 6. tund  
Õpioskused 5. klass Aino Põldaas E 6. tund  
Segakoor 9. klass ja vanemad Elene Altmäe    
Aeroobika 10.-12. klass, täiskasvanud Janika Holmberg T, N 19.30 tasuline
Aeroobika 10.-12. klass, täiskasvanud Rutt Kuusemäe E, K 19.00 tasuline
Kergejõustik 2.-5. klass Ülle Kink E, T, N, R 15.00 K 16.00 tasuline
Kergejõustik 5. klass ja vanemad Ülle Kink E, T, K, N 16.30 tasuline
Ujumise algõpetus 2.-3. klass Rutt Kuusemäe K 12.40 ujulas*
Ujumise algõpetus 4.-6. klass Rutt Kuusemäe T 12.40 ujulas*
Ujumise algõpetus 4.-6. klass Janika Holmberg K 13.30 ujulas*
Vibulaskmine huvilised Kadi Koort K 17.30 R 16.00 tasuline
Võrkpall algajad Jaan Rummi E, K 16.30 R 14.45 tasuline
Võrkpall edasijõudnud Jaan Rummi T, N 18.30 tasuline

* Kadrina spordikeskuse ujulas (Rakvere tee 14)

 

Kadrina Kunstidekool

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Kunstiring 1. klass Kersti Tarkmees E 12.30 tasuline
Kunstiring 2.-3. klass Kersti Tarkmees E 14.00 tasuline

Vt ka Kadrina Kunstidekoolis tegutsevad osakonnad

 

Kadrina Huvi- ja Noortekeskus

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Hatha-jooga huvilised Merle Soidla K 19.00 tasuline
Line-tants huvilised Evelin Teiva T, N 19.00 tasuta
Novuss (koroona) huvilised Hillar Elva E, N 18.00 tasuta
Päästeala noortering 2.-4. klass Liis Ambos, Anneli Nagel K 17.00 tasuta
Seinaronimine noorem rühm Raido Nagel E 18.00 tasuline
Seinaronimine vanem rühm Raido Nagel E 19.00 tasuline
Esteetika- ja tantsukool huvilised Karmela Põlder K 14.00 R 14.30 tasuline

Noortekeskuse lahtiolekuajad: E, T, N 13.00-20.00; K 13.00-17.00

 

Kadrina spordikeskus (Rakvere tee 14)

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Jalgpall 1.-2. klass Dmitrii Baikov K 14.30 R 14.00 tasuline
Jalgpall 3.-6. klass Dmitrii Baikov E, R 15.00 tasuline
Jõusaal 10.-12. klass Renee Kuusik K 17.15 P 16.00 tasuline
Korvpall 1.-2. klass Raivo Tribuntsov P 17.00 tasuta
Korvpall 6.-9. klass Raivo Tribuntsov E 17.00 T, R 15.30 N, P 16.00 tasuta
Korvpall 1.-4. klassi tüdrukud Anastassia Pitsõna N 15.00  
Laskmine 6. klass Olev Lipp E, K 15.00 tasuline
Laskmine 7. klass ja vanemad Ants Gruno K 17.00 tasuline
Maadlus 1.-2. klass Ivar Abner T, N, R 14.00 tasuline
Maadlus 3.-5. klass Ivar Abner T, N, R 15.00 tasuline
Maadlus 1.-5. klass Valeri Pormann, Marger Pormann E, K, N 14.30 tasuline
Maadlus huvilised Valeri Pormann, Marger Pormann E-R 17.30 P 17.00 tasuline
Ujumine algajad Kätlin Tõnning T, N 16.15 tasuline
Ujumine edasijõudnud Kätlin Tõnning T, N 17.00 tasuline
Ujumine põhirühm Gunnar Tõnning E, K, R 16.15 tasuline
Ujumine harrastajad Gunnar Tõnning E, K, R 17.15 tasuline

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+