Kadrina Keskkool

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Arvutiring huvilised Holger Bremen K 8. tund tasuta
Klaasiring huvilised Karl Meos N 7.–8. tund tasuta
Lahe lugeda, mõnus mõtelda 5.–6. klass Mai Fäelmann K 7.–8. tund tasuta
Malering huvilised Eino Vaher E 7.–8. tund tasuta
Mudilaskoor+ 2.–3. klass Kaia Klaan E, K 13.30 tasuta
Nuputamisring 7.a klass Mari Onton kord nädalas tasuta
Raamatusõbrad 1.–3. klass Anneli Sild K 6. tund tasuta
Rahvatants+ 2.–4. klass Ebe Abner T 7. tund tasuta
Rahvatants+ 6.–7. klass Ebe Abner E 7. tund tasuta
Rahvatants+ C-rühm Ebe Abner L 9.30 tasuta
Robootika I I kooliaste Holger Bremen N 6. tund tasuta
Robootika II II kooliaste Holger Bremen E 7. tund tasuta
Robootika III III kooliaste Holger Bremen N 8. tund tasuta
Sõnakunstiring+ 4. klass Jana Sillajõe T 7.–8. tund tasuta
Õpioskused 3. klass Aino Põldaas   tasuta
Õpioskused 5. klass Aino Põldaas   tasuta
Aeroobika 10.–12. klass, täiskasvanud Rutt Kuusemäe E, K 19.00 tasuline
Kergejõustik 2.–5. klass Ülle Kink E, N 15.00 T, K 16.00 tasuline
Kergejõustik 6. klass ja vanemad Ülle Kink E, N 16.30 T 17.00 R 14.30 tasuline
Ujumise algõpetus* 3.–4. klass Rutt Kuusemäe K 13.35 tasuta
Vibulaskmine huvilised Kadi Koort R 16.00 tasuline
Võrkpall algajad Jaan Rummi E, K 16.30 R 14.45 tasuline
Võrkpall edasijõudnud Jaan Rummi T, N 18.30 tasuline

+ Kadrina huvikeskuse tantsuklassis või saalis

* Kadrina spordikeskuse ujulas (Rakvere tee 14)

 

Kadrina Huvi- ja Noortekeskus

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Esteetika- ja tantsukool huvilised   K 14.00 tasuline
Line-tants huvilised Evelin Teiva N 19.00 tasuta
Mudelismiring 10. eluaastast Mart T 16.00 tasuta
Novuss (koroona) huvilised Hillar Elva K 18.00 tasuta
Päästeala noortering 2.–5. klass Kadrina naissalk K 17.00 tasuta
Seinaronimine noorem rühm Vahur Leemets E 18.00 tasuline
Seinaronimine vanem rühm Vahur Leemets T 18.00 tasuline
Tantsuring 5.–9. klass Helene Kristine Viita T, N 15.30 tasuta
Unicorn (tüdrukute tehnoloogiaring) 3.–5. klassi tüdrukud Kaire Toming T 17.00 tasuta

Noortekeskuse lahtiolekuajad: E–N 12.00–19.00; R (üle nädala) 14.00–21.00

 

Kadrina spordikeskus (Rakvere tee 14)

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Jalgpall 1.–4. klass Dmitrii Baikov K 15.30 R 14.00 tasuline
Jalgpall 5.–7. klass Dmitrii Baikov E 15.15 R 15.00 tasuline
Jõusaal 10.–12. klass Renee Kuusik K 17.15 P 16.00 tasuline
Korvpall 1.–3. klass Raivo Tribuntsov P 17.00 tasuta
Korvpall 6.–9. klass Raivo Tribuntsov E 17.00 T, R 15.30 N, P 16.00 tasuta
Laskmine 6.-7. klass Olev Lipp E, K 14.00 tasuline
Laskmine 7. klass ja vanemad Ants Gruno E, K 17.00 tasuline
Maadlus 1.–2. klass Ivar Abner T, N, R 14.00 tasuline
Maadlus 3.–5. klass Ivar Abner T, N, R 15.00 tasuline
Maadlus 1.–5. klass Valeri Pormann, Marger Pormann E, K, N 14.30 tasuline
Maadlus huvilised Valeri Pormann, Marger Pormann E-R 17.30 P 17.00 tasuline
Ujumine 1.–3. klass Loona Ljaš E, K 14.30 tasuline
Ujumine 4. klass ja vanemad Loona Ljaš E, K 16.00 R 15.00 tasuline