Õpetajad

Marge Abner

Marge Abner

rütmika- ja klassiõpetaja

2.a klassijuhataja

marge.abner@kadrina.edu.ee

Kadi Haavajõe

Kadi Haavajõe

klassiõpetaja

1.b klassijuhataja

kadi.haavajoe@kadrina.edu.ee

Sirje Promen

Sirje Promen

klassiõpetaja

2.c klassijuhataja

sirje.promen@kadrina.edu.ee

Rita Rammo

Rita Rammo

klassiõpetaja

3.a klassijuhataja

rita.rammo@kadrina.edu.ee

Rea Ritsik

Rea Ritsik

klassiõpetaja

4.c klassijuhataja

rea.ritsik@kadrina.edu.ee

Liina Suurkivi

Liina Suurkivi

klassiõpetaja

(töösuhe peatatud)

liina.suurkivi@kadrina.edu.ee

Elle Tamme

Elle Tamme

klassiõpetaja

2.b klassijuhataja

elle.tamme@kadrina.edu.ee

Kersti Tarkmees

Kersti Tarkmees

klassiõpetaja

3.b klassijuhataja

kersti.tarkmees@kadrina.edu.ee

Ebe Abner

Ebe Abner

eesti keele õpetaja

9.c klassijuhataja

ebe.abner@kadrina.edu.ee

Merike Lillemägi

Merike Lillemägi

eesti keele õpetaja

merike.lillemagi@kadrina.edu.ee

Mai Fäelmann

Mai Fäelmann

eesti keele ja kirjanduse õpetaja

mai.faelmann@kadrina.edu.ee

Raili Rohula

Raili Rohula

eesti keele ja klassiõpetaja

6.a klassijuhataja

raili.rohula@kadrina.edu.ee

Jana Sillajõe

Jana Sillajõe

eesti keele ja klassiõpetaja

1.c klassijuhataja

jana.sillajoe@kadrina.edu.ee

Evelin Teiva

Evelin Teiva

eesti keele ja klassiõpetaja

1.a klassijuhataja

evelin.teiva@kadrina.edu.ee

Kristen Suokass

Kristen Suokass

eesti keele ja kirjanduse õpetaja

kristen.suokass@kadrina.edu.ee

Kaire King

Kaire King

inglise keele õpetaja

7.d klassijuhataja

kaire.king@kadrina.edu.ee

Katrin Mägi

Katrin Mägi

inglise keele ja klassiõpetaja

katrin.magi@kadrina.edu.ee

Signe Ojasalu

Signe Ojasalu

inglise keele õpetaja

8.b klassijuhataja

signe.ojasalu@kadrina.edu.ee

Renata Rohtaas

Renata Rohtaas

inglise ja vene keele õpetaja

8.a klassijuhataja

renata.rohtaas@kadrina.edu.ee

Eerika Saaren

Eerika Saaren

vene keele õpetaja

eerika.saaren@kadrina.edu.ee

Merike Sikk

Merike Sikk

inglise keele õpetaja

12. klassijuhataja

merike.sikk@kadrina.edu.ee

Liina Uusküla

Liina Uusküla

vene ja inglise keele õpetaja

4.a klassijuhataja

liina.uuskula@kadrina.edu.ee

Eha Vahesaar

Eha Vahesaar

inglise keele õpetaja

eha.vahesaar@kadrina.edu.ee

Siim Soots

Siim Soots

saksa keele õpetaja

siim.soots@kadrina.edu.ee

Jelena Botškova

Jelena Botškova

vene keele õpetaja

jelena.botskova@kadrina.edu.ee

Tiina Karri

Tiina Karri

matemaatikaõpetaja

9.a klassijuhataja

tiina.karri@kadrina.edu.ee

Caroline Karus

Caroline Karus

matemaatikaõpetaja

5.b klassijuhataja

caroline.karus@kadrina.edu.ee

Rita Olev

Rita Olev

matemaatikaõpetaja

rita.olev@kadrina.edu.ee

Mari Onton

Mari Onton

matemaatikaõpetaja

mari.onton@kadrina.edu.ee

Piret Raudver

Piret Raudver

matemaatikaõpetaja

piret.raudver@kadrina.edu.ee

Mailen Remmelg

Mailen Remmelg

matemaatikaõpetaja

5.a klassijuhataja

1.-4. klasside õppejuht

mailen.remmelg@kadrina.edu.ee

Viive Välimets

Viive Välimets

matemaatikaõpetaja

viive.valimets@kadrina.edu.ee

Andres Heinlo

Andres Heinlo

matemaatikaõpetaja

andres.heinlo@kadrina.edu.ee

Kirsti Kasemets

Kirsti Kasemets

geograafiaõpetaja

kirsti.kasemets@kadrina.edu.ee

Liina Leinmets

Liina Leinmets

keemiaõpetaja

11. klassijuhataja

liina.leinmets@kadrina.edu.ee

Alis Münter

Alis Münter

füüsikaõpetaja

10. klassijuhataja

alis.munter@kadrina.edu.ee

Siret Pung

Siret Pung

bioloogiaõpetaja

siret.pung@kadrina.edu.ee

Maarja Põder

Maarja Põder

bioloogiaõpetaja

7.a klassijuhataja

maarja.poder@kadrina.edu.ee

Harry Laiv

Harry Laiv

ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

9.b klassijuhataja

harry.laiv@kadrina.edu.ee

Evelin Tiiter

Evelin Tiiter

ajaloo- ja inimeseõpetuse õpetaja

12. klassijuhataja

Gümnaasiumiastme õppejuht

evelin.tiiter@kadrina.edu.ee

Mariza Lillepea

Mariza Lillepea

ajaloo-, ühiskonna- ja inimeseõpetuse õpetaja

10. klassijuhataja

mariza.lillepea@kadrina.edu.ee

Marianne Annula

Marianne Annula

käsitöö- ja kodunduse õpetaja

marianne.annula@kadrina.edu.ee

Kaia Klaan

Kaia Klaan

muusikaõpetaja

kaia.klaan@kadrina.edu.ee

Karl Meos

Karl Meos

töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja

7.c klassijuhataja

karl.meos@kadrina.edu.ee

Sigrit Peets

Sigrit Peets

kunstiõpetaja

sigrit.peets@kadrina.edu.ee

Marika Randver

Marika Randver

kunstiõpetaja

marika.randver@kadrina.edu.ee

Rein Sikk

Rein Sikk

meediaõpetaja

rein.sikk@maaleht.ee

Kadri Kask

Kadri Kask

muusikaõpetaja

kadri.kask@kadrina.edu.ee

Terje Arro

Terje Arro

muusikaõpetaja

terje.arro@kadrina.edu.ee

Janika Holmberg

Janika Holmberg

kehalise kasvatuse õpetaja

6.b klassijuhataja

janika.holmberg@kadrina.edu.ee

Ülle Kink

Ülle Kink

kehalise kasvatuse õpetaja

ulle.kink@kadrina.edu.ee

Rutt Kuusemäe

Rutt Kuusemäe

kehalise kasvatuse õpetaja

rutt.kuusemae@kadrina.edu.ee

Sirje Eirand

Sirje Eirand

kehalise kasvatuse õpetaja

7.b klassi klassijuhataja

sirje.eirand@kadrina.edu.ee

Jaan Rummi

Jaan Rummi

kehalise kasvatuse õpetaja

jaan.rummi@kadrina.edu.ee

Alvar Petrovits

Alvar Petrovits

kehalise kasvatuse õpetaja

alvar.petrovits@kadrina.edu.ee

Holger Bremen

Holger Bremen

arvutiõpetaja

5.c klassijuhataja

holger.bremen@kadrina.edu.ee

Merle Kärdla

Merle Kärdla

klassiõpetaja

8.l, 9.l ja 3.c klassijuhataja

merle.kardla@kadrina.edu.ee

Reesi Sirvi

Reesi Sirvi

6.c, 7.l klassijuhataja

5.-9. klasside õppejuht

reesi.sirvi@kadrina.edu.ee

322 5668

Kai Tamm

Kai Tamm

tugiteenuste juht

8.c klassijuhataja

kai.tamm@kadrina.edu.ee

322 5652

Elin Lemberg

Elin Lemberg

sotsiaalpedagoog

elin.lemberg@kadrina.edu.ee

322 5655

Pille Vahkal

Pille Vahkal

abiõpetaja

pille.vahkal@kadrina.edu.ee

Maarika Greek

Maarika Greek

abiõpetaja

maarika.greek@kadrina.edu.ee

Anneli Sild

Anneli Sild

abiõpetaja

anneli.sild@kadrina.edu.ee

Krete Hurt

Krete Hurt

abiõpetaja

krete.hurt@kadrina.edu.ee

Karolin Kask

Karolin Kask

abiõpetaja ja ringijuht

karolin.kask@kadrina.edu.ee

Mirell Viru

Mirell Viru

eripedagoog

4.b klassijuhataja

mirell.viru@kadrina.edu.ee

322 5669

Vahur Kalind

Vahur Kalind

mootorsõidukijuhi õpetaja

vahur.kalind@kadrina.edu.ee

5552 6627

Õpetajate arv läbi aastate

2022
  56
2021
  57
2020
  55
2019
  55
2018
  57
2017
  55
2016
  54
2015
  54
2014
  55
2013
  54
2012
  55
2011
  56
2010
  58
2009
  59
2008
  64
2007
  63
2006
  65
2005
  72
2004
  74
2003
  81
2002
  86
2001
  71
2000
  76
1999
  76
1998
  73
1997
  79
1996
  72
1995
  63
1961
  31
1955
  20
1951
  16
1945
  13
1943
  5
1940
  6
1934
  7
1931
  4
1922
  5
1918
  3
1914
  2
1912
  3
1906
  1

Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo
Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd