Kohtumine Ilmar Tomuskiga

Kolmapäeval, 22. aprillil toimus meie kooli 1. ja 3. klassi õpilastel valla raamatukogus kohtumine armastatud kirjaniku Ilmar Tomuskiga. Eelnevalt olid lapsed lugenud Ilmar Tomuski loomingut ja nüüd avanes võimalus kohtuda kirjaniku endaga. Lastel oli põnev piiluda kirjaniku loomingumaailma.

Kirjanik rääkis, kuidas sünnivad tema lood ning kust ta inspiratsiooni ammutab. Lisaks tutvustas ta oma raamatuid, äratades õpilastes huvi lugemise ja kirjutamise vastu.

Pärast vestlust said lapsed endale soetada mõne Tomuski raamatu ja küsida autogrammi, mis jääb seda kohtumist meenutama.

Huvitav oli veel teada saada, et Ilmar Tomuski töökoht on olnud kunagi Kadrina Keskkool.

Oli inspireeriv ja meeldejääv päev kõigile osalejatele!


Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool

EMU logo transparent 01

Unesco logo

TLU

tulevikukool

tulevikukool
Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, matemaatikaõpetajat ning eripedagoogi. Pakume tööd