2022. aasta sügisel Kadrina Keskkoolis kooliteed alustavate laste eelkool algab kolmapäeval, 22. septembril 2021. aastal.

Sel aastal on õpetajateks Marge Abner ja Elle Tamme.

Sisenemine kooli sisehoovi kaudu algklasside uksest. Õpetaja Marge ootab teid kümme minutit varem sealsamas fuajees. Tunnid algavad kell 9.35 ja kestavad 30 minutit. Toimub 4 tundi (9.35 – 11.30).

Kaasa palume võtta

• pinali, kus on 2 harilikku pliiatsit, värvilised pliiatsid, kustukumm, joonlaud, teritaja;
  • tööraamatu raha 6.30 eurot.

Eelnevalt palume esitada taotluse (täidetakse kohapeal) koos sünnitõendi koopiaga kooli kantseleisse 17. septembriks.

Eelkool on õppetegevus eelkõige kodustele eelkooliealistele lastele üks kord nädalas vastavalt tunniplaanile. Eelkooli on oodatud lapsed, kes alustavad kooliteed 01.09.2022.

Lisainfo tel 322 5640 (kantselei), 322 5643 (õppealajuhataja).

Vaata ka: Eelkooli ainekava (PDF)

Vaata ka: Uudised › Vastuvõtt

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel