2021. aasta sügisel Kadrina Keskkoolis kooliteed alustavate laste eelkool algab kolmapäeval, 16. septembril 2020. aastal.

Sel aastal on õpetajateks Rita Rammo ja Kersti Tarkmees.

Sisenemine kooli sisehoovi kaudu algklasside uksest. Õpetaja Kersti ootab teid kümme minutit varem sealsamas fuajees. Tunnid algavad kell 8.55 ja kestavad 30 minutit. Toimub 4 tundi (8.55 – 11.10).

Kaasa palume võtta

• pinali, kus on 2 harilikku pliiatsit, värvilised pliiatsid, kustukumm, joonlaud, teritaja;
  • kunstitunni tarbeks joonistuspaber A3, veenõu, guaðid, 3 pintslit, liim, käärid, värviline paber
  • Palume need esemed panna kokku ühte karpi või mappi, et teie lapsel oleks järgmine kord tundides enda asju kergem ära tunda ja leida;
  • tööraamatu raha 5 eurot.

Eelnevalt palume esitada taotluse (täidetakse kohapeal) koos sünnitunnistuse koopiaga kooli kantseleisse 10. septembriks.

Eelkool on õppetegevus eelkõige kodustele eelkooliealistele lastele üks kord nädalas vastavalt tunniplaanile. Eelkooli on oodatud lapsed, kes alustavad kooliteed 01.09.2021.

Lisainfo tel 322 5640 (kantselei), 322 5643 (õppealajuhataja).

Vaata ka: Eelkooli ainekava (PDF)

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid