Noorte võrkpalli karikavõistlused

Eesti noorte 2019. a võrkpalli karikavõistluste U-16 vanuseklassi noormeeste tsooniturniiril saavutas Rakvere Spordikooli meeskond II koha ja sellega ka pääsu I finaalgruppi 8 tugevama meeskonna hulka.

Edukas võistkonnas mängisid Kadrina Keskkooli õpilased Marten Romet Rindberg, Andreas Uusküla, Gregor Vool, Gert Ruuto ja Kert Pärnamäe. Kadrina noor võrkpallur Marten Romet Rindberg sai kutse 2005. a sündinud noormeeste Eesti koondise treeninglaagrisse, mis toimub koolivaheajal Põltsamaal.

Tütarlaste U-16 vanuseklassi tsooniturniiril sai Rakvere Spordikooli I naiskond samuti teise koha ja sellega koha finaalturniiri I grupis. Kadrina Keskkooli tüdrukutest olid selles võistkonnas Inger Rummo, Karmel Veide ja Rahel-Marta Pihel.

Jaan Rummi,
kehalise kasvatuse õpetaja ja võrkpallitreener