CADrina juubeliüritus

Reedel, 22. novembril toimus järjekordne IT- ja nutifestival ning arvutijoonestamisvõistlus CADrina, mis leidis aset juba kümnendat korda.

Päeval toimusid erinevad töötoad, kus õpilased said end proovile panna nii droonide lennutamises kui ka 3D-pliiatsiga joonistamises. Traditsiooniliselt ei puudunud päevast ka CAD Cup. Lisaks oli huvilistel võimalik tutvuda Ott Tänaku esimese ralliautoga.

Hommikul sai alguse ka arvutijoonestamisvõistluse eelvoor, millest võtsid osa Kadrina Keskkooli naiskond, Kadrina Keskkooli meeskond, Kadrina Keskkooli võistkond, Kadrina Keskkooli vilistlased, Tallinna Tehnikaülikool, Kuressaare Ametikool, Rakke kool, Tallinna Tehnikakõrgkool, Nõo Reaalgümnaasium ning Tartu Ülikool.

Finaalvõistlusele, mida juhtisid Urmas Vaino ja Karl Vilhelm Valter, pääses neli võistkonda: Nõo Reaalgümnaasium, Tartu Ülikool, Kadrina vilistlased ning Tallinna Tehnikaülikool. Võistluse võitsid Kadrina vilistlased. Muusikalist meelelahutust pakkusid räppar Reket ja ansambel Shanon.

Rohkem infot CADrina tegevustest leiab CADrina kodulehel, Facebookis ja Instagrammis.

Maris Kerov, 12. klass