Külas käis autoralli maailmameister

Neljapäeval, 19. detsembril külastas meie kooli autoralli maailmameister Ott Tänak, teda saatsid suurettevõtja ja rallipaari Tänak-Järveoja kauaaegne toetaja Oleg Gross ning Ott Tänaku hea sõber ja toetaja Georg Gross.

Ralli maailmameister oli kutsutud Kadrinasse novembris toimunud IT- ja nutifestivalile CADrina, kus tänavusel juubeliüritusel tehti kummardus Ott Tänakule ja Martin Järveojale. Arusaadavatel põhjustel ei õnnestunud tal seekord tulla.

Kuu hiljem aset leidnud kohtumisel sai ralliäss aga koolipere kogu tähelepanu.

Ühispilt kohtumiselt maailmameistriga

 

Meediakajastusi

Virumaa Teataja: “Helikopteriga kooli staadionile maandunud ralliässa saatsid aastate eest tema karjäärile hoo sisse lükanud suurärimees Oleg Gross koos samuti Eesti rallispordis tegeva poja Georg Grossiga.”

Loe lähemalt: Autoralli maailmameister Ott Tänak tegi neljapäeva hommikl üllatusvisiidi Kadrina keskkooli

Virumaa Teataja: “Ajalooline ja ainukordne oli maailma kiireima roolikeeraja eilne Kadrina keskkooli külastus. See sai teoks suuresti tänu kohalikule ettevõtjale, Ott Tänaku mentorile ja hooandjale Oleg Grossile.”

Loe lähemalt: Ott Tänak rallis Kadrinasse kopteriga

Kuulutaja: “Neljapäeva hommikul sai Kadrina Keskkoolile osaks eriline sündmus, millest ilmselt iga haridusasutus Eestis praegusel ajal unistab – õpilastele rääkisid rallist maailmameister Ott Tänak, Eesti meister Georg Gross ja ettevõtja Oleg Gross, kes on toetanud Tänakut tema teel tippu ka kõige keerulisematel aegadel. Senini pole maailmameister ühtegi sarnast koolikülastust teinud.”

Loe lähemalt: Maailmameister Ott Tänak külastas Kadrina kooli


Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool
EMU logo transparent 01 TLU

unescologotulevikukool

Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd