Lastevanemate üldkoosolek

Head lapsevanemad! Seoses riigigümnaasiumi avamisega Rakveres 2022. aastal on Kadrinas käivitatud arutelu, mil moel tagada Kadrina Keskkoolis jätkusuutlikkus ning kvaliteetne ja konkurentsivõimeline gümnaasiumiharidus.

Selleks on kodanikualgatuse korras loodud Kadrina Hariduskogu, mis koosneb kaheteistkümnest töörühmast. Ühe töörühma moodustaksid Kadrina Keskkooli lapsevanemad. Teie roll, head vanemad, kooli tuleviku osas kaasamõtlemisel on äärmiselt oluline. Seoses sellega on soov luua Kadrina Keskkooli lastevanemate kogu, kuhu kuuluksid lapsevanemate esindajad igast klassikollektiivist. Ühtlasi on vajalik valida esindajad (5 lapsevanemat) Kadrina Hariduskogu töörühma.

Selle teema aruteluks, informatsiooni ning selgituste jagamiseks kutsun kokku Kadrina Keskkooli lastevanemate üldkoosoleku 26. veebruaril k.a algusega kell 18 Kadrina Huvikeskuse saalis.

Kui keegi teist tunneb, et on valmis võtma vastutust, esindamaks oma lapse klassi lastevanemaid lastevanemate kogus, andke palun eelnevalt sellest teada klassijuhatajale või kooli direktorile e-posti aadressil arvo@kadrina.edu.ee.

Teie osavõtt üldkoosolekust on väga vajalik!

Lugupidamisega
Arvo Pani,
direktor


Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool
EMU logo transparent 01 TLU

unescologotulevikukool

Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd