Õppetöö korraldus alates 17. maist

Vastavalt valitsuse otsusele on alates 17. maist k.a lubatud kõik distantsõppel olnud õpilased kontaktõppele. Tere tulemast tagasi, head õpilased! Ootame teid kooli!

Ärge unustage seejuures täitmast reegleid, mis vajalikud viiruse eemalhoidmiseks. 12-aastased ja vanemad õpilased kannavad koolis ringi liikudes maski. Sama kohustus on ka õpetajatel ja teistel koolitöötajatel. Püüame vältida ka lähikontakte nii palju kui võimalik.

Olge ikka terved!

Arvo Pani,
direktor

– – –

Maski kandmisest

Vastavalt haridus- ja teadusministri korraldusele on maski kandmine kohustuslik kõigile 12-aastastele ja vanematele õpilastele kogu koolimajas viibimise jooksul, välja arvatud põhjendatud erijuhtumid.

Palun sellega arvestada ja korraldust täita. See on meie kõigi turvalisuse huvides. Maskiga kindlustab end igaüks ise. Kui kellelgi on mask koju ununenud, on seda võimalik saada kooliõe käest (kooliõe puudumisel kantseleist).

Loodan teie mõistvale suhtumisele!

Arvo Pani,
direktor