Läänemere Projekti linnuviktoriin

Selle aasta veebruarikuus toimus juba teist korda UNESCO ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekti veebipõhine linnuviktoriin 4.–12. klasside õpilastele.

Seekord võttis linnuviktoriinist osa 878 õpilast 93 erinevast koolist ning osalejate seas oli 4.–6. klassi õpilasi 348, 7.–9. klassi õpilasi 263 ja 10.–12. klassi õpilasi 269. Ülesannete lahendamiseks oli võimalik kasutada veebis kättesaadavat ajakirja Eesti Loodus, teabelehte Tiirutaja ja aasta lind 2021 kodulehte.

Meie kooli õpilastest sai auhinnaväärilise tulemuse Reele Raap 9.a klassist. Palju õnne! Kuid kindlasti said kõik osalenud õpilased hea kogemuse ja juurde uusi teadmisi.

Kadrina Keskkoolist osales 22 õpilast, enamik nendest oli 5. klassist. Arvestust peeti kooliastmete kaupa.

Linnuviktoriin oli pühendatud Tallinna Linnuklubi 20. sünnipäevale ning seda korraldasid Tartu loodusmaja ja Eru lahe Rannarahva Selts koostöös Eesti Ornitoloogiaühinguga ja Tallinna Loomaaiaga.

Rohkem infot: Selgunud on Läänemere Projekti linnuviktoriini võitjad

Siret Pung