Maadlustulemused Ameerika Ühendriikidest

30. aprillil toimus USA-s rahvusvaheline maadlusvõistlus noortele (Aviators International Wrestling Tournament), kus lisaks kohalikele osalesid maadlejad Eestist, Soomest, Rootsist, Leedust, Mehhikost, Uzbekistanist ja Saksamaalt.

Caaro SK oli kohal 5 maadlejaga, neist 3 on Kadrina Keskkooli õpilased.

Kehakaalus –54 kg saavutas Aron Lavrits kolme matšivõiduga hõbemedali. Finaalis oli aasta vanem vastane selgelt parem punktidega 4:12.

Täpselt sama matšivõitude arvuga sai Elar Hinno kehakaalus –78 kg samuti hõbemedali. Paraku oli vastane finaalis osavam ja seljatas Elari esimesel poolajal.

Võistlustules oli veel Steven Objartel.

Maadlusturniirile eelnes ja pärast turniiri jätkub treeninglaager. Treeningutele ja võistlusele vahelduseks said noormehed külastada NBA mängu Chicago Bulls vs. Milwaukee Bucks (täitus poiste üks eluunistus näha 6-kordse NBA meisterklubi mängu) ja käia USA koolis tundides. Sel nädalal külastatakse pesapalli kõrgliiga MLB mängu ja veedetakse aega Chicago linnas.

Õpilasi saadab ja treenerina on kaasas Marger Pormann.

Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi, logopeedi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd