Ettelugemisest saab alguse sõprus raamatuga

Sel nädalal on meie õpilased mõnusal koolivaheajal. See on suurepärane võimalus, et kätte võtta mõni põnev raamat. Kirjanduslik soojendus sai tehtud juba möödunud neljapäeval, kui võeti osa suurest ettelugemispäevast.

Raamatukogude aasta jätkub 20.–30. oktoobrini toimuvate üle-eestliste raamatukogupäevadega “Kohtume raamatukogus”.

20. oktoobril toimus traditsiooniline ettelugemise päev juba 29. korda. Sel korral oli päev pühendatud aprillis 90. sünnipäeva tähistanud Aino Pervikule ja kandis pealkirja “Ühes väikeses Perviku raamatus”. Ka meie koolis loeti klassides ja raamatukogus ette armastatud kirjaniku loomingut.

3. klassid käisid ette lugemas hoopiski Kadrina lasteaias oma eelmistest rühmades – Mesimummud ja Lepatriinud. See on kujunemas justkui traditsiooniks, et ettelugemispäeval käiakse ka lasteaialastele ette lugemas.

Ettelugemine – sellest saab algus sõprus raamatuga!

Aino ja Anneli raamatukogust


Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo
Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd