9. klassi õpilaste õppekäik ettevõttesse Metallituba OÜ

Taas kord avas meie üheksandikele oma ukse üks meie valla ettevõte. Sedapuhku oma 10 aasta juubelit tähistav Metallituba OÜ.

Metallituba OÜ on 22 töötajaga pereettevõte. Nende peamisteks klientideks on metsaveotõstukite ja põllumajandushaagiste tootmisega tegelevad ettevõtted, kellele pakutakse allhanketeenust. Ja loomulikult kogub üha enam kuulsust nende PUMPIC ehk pumpa ja putita toode, millest üks on ka meie spordihoone juures ning leiab aktiivset kasutust.

9.d klassi õpilastele tutvustati põhjalikult toodete valmimist alates tellimuste vastuvõtust ja vajadusel jooniste tegemistest. Nägime, kuidas toimivad mitmed metallitööstusseadmed, sh automaatne metallisaag, erinevate detailide painutusseade ja torupainutuspink, plasmalõikusliin. Saime teada, et kõik tööd tuleb teha millimeetri täpsusega ning et kõik valmistooted peavad olema kvaliteetsed.

Metallituba OÜ hoolib väga oma töötajatest ning püüab neid meeskonnana hästi toimimas hoida. Ja kuigi ettevõttes töötavadki hetkel peaasjalikult meessoo esindajad, siis seda imetlemisväärsem oli, kui särasilmselt ja innustunult rääkis juhataja Triin Toming oma ettevõtte tegemistest ja toodetest.

Täname südamest sooja vastuvõtu eest! Soovime palju õnne ja pikki tegevusaastaid!

Kaire King
inglise keele ja karjääriõpetuse õpetaja


Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool
EMU logo transparent 01 TLU

unescologotulevikukool

Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd