Noored õppisid nutika pereürituse korraldamist

Eile toimus meie koolis koolitus “Ettevõtlikud nutimunad 2023″“, mille viis läbi Pärnu Rääma Põhikooli tore tiim.

Kutsusime endale külla Haljala Kooli, Sõmeru Põhikooli ja Kunda Ühisgümnaasiumi õpilastest ja õpetajatest koosnevad meeskonnad ning saime juurde teadmisi, kuidas korraldada koolis edaspidi mõnusat pereüritust, kus nutiseadmeid kasutades mängida põnevaid ja harivaid mänge.

Katsetasime ühiselt Cashy rahatarkuse mängu, erinevaid Aliase ja Uno versioone ja nutikabet. Lisaks said kõik osalejad kaasa kingipaki, mille sees erinevad Pärnumaa õpilasfirmade tooted.

Meie kooli tiim ootab juba võimalust viia läbi üks vahva perepäev, sisustada erinevaid klassiõhtuid või miks mitte tugevdada õpetajate meeskonnavaimu.

Suur tänu Lääne-Viru Arenduskeskusele ning Pärnumaa Arenduskeskusele, kelle abiga koolidevaheline koolituspäeva toimus!

Evelin Teiva, eesti keele ja klassiõpetaja