Meie õpilased kutsuti kunstiolümpiaadi lõppvooru

Selgunud on üleriigilise kunstiolümpiaadi lõppvooru kutsutud. Piirkonnavooru tulemuste põhjal sai kutse ka kaks meie õpilast: Maarja Mölder põhikooli vanuserühma arvestuses ja Sonja Seppa gümnaasiumiastme arvestuses.

Piirkonnavoorus ehk maakondlikus konkurentsis võitis Maarja Mölder (9.d klass) oma vanusegrupis (põhikooli 3. kooliaste) esikoha, Sonja Seppa (12. klass) oli gümnasistide seas teine. Maarjat juhendas õpetaja Marika Randver, Sonjat õpetaja Sigrit Peets.

Lõppvoor toimub 6. mail Tallinna Ühisgümnaasiumis ja koosneb kolmest osast, milleks on teooriaküsimustele vastamine, praktiline loovtöö ning eelnevalt koduse ülesandena valminud omaloomingulise kunstitöö esitlemine.

Vaata lisaks: Lõppvooru kutsutud põhikooli õpilased, Lõppvooru kutsutud gümnaasiumi õpilased


Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool
EMU logo transparent 01 TLU

unescologotulevikukool

Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd