Osalesime rahatarkuse konverentsil Väike-Maarjas

Lisaks sellele, et meie koolis on inseneeria valdkond hinnas, väärtustame ka ettevõtlikkust ja oleme selles vallas teinud päris suuri samme. Need sammud on nii suured, et Kadrina Keskkool sai võimaluse järgmisel aastal korraldada rändkonverentsi rahatarkuse teemadel.

Esimest korda korraldati rahatarkuse konverentsi Väike-Maarja Gümnaasiumis eelmisel nädalal.

Konverentsi aitasid ette valmistada ka meie kooli õpetajad Evelin Teiva ja Kaire King, kes osalesid eelmisel õppeaastal Lääne-Virumaa õpetajate rahatarkuse mentorklubis ja olid II lennu lõpetajad.

Meie kooli 8.b klassi õpilased Rebeka Palu ja Reelika Rebane esitlesid konverentsil oma loovtöö “Kadrina Keskkooli 4., 7. ja 10. klassi õpilaste taskuraha” tulemusi. Tüdrukute juhendaja on Tiina Karri.

Õp Evelin Teiva ja õp Kaire King viisid konverentsil osalevatele noortele läbi praktilise töötoa “Pere eelarve”, kus tuli rühmades läbi töötada ühe leibkonna 1 kuu sissetulekud ja väljaminekud, analüüsida erinevaid kuluvaldkondi ja pakkuda lahendusi tulubaasi suurendamiseks, kulude vähendamiseks, säästmiseks ja investeerimiseks. Erinevate pangaväljavõtete, arvete ja tšekkidega toimetamist jätkus igale rühmaliikmele. Täname siinkohal meie kooli õpetajaid ning 6. klasside õpilasi, kes mitme kuu vältel töötoa jaoks alusmaterjali ehk erinevaid tšekke ja arveid kogusid.

Meie kooli 6. klassi tüdrukute mini-minifirma Maiasmokad valmistasid kõikidele konverentsist osavõtjatele magusa tänukingituse ning said jälle ettevõtluse- ja rahatarkuse alaseid kogemusi juurde. Tüdrukute juhendajaks endiselt Evelin Teiva.

Katrin Kivi, arendusjuht


Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo
Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd