Algklassid käisid õues kevadet otsimas

Selle nädala teisi- ja neljapäeval käisid 1.a, 2.a ja 3.a klassi õpilased kevadet otsimas. Õpilased vaatlesid ilma, ümbritsevat loodust, linde, puukoort ja kallistasid puid.

Kooli pargist (endise nimega vilistlaste pargist) tuli leida seitse kevadist aaret ja korjata need leiukarpi. Kooli pargist leitud aaretest tegid õpilased kaunid pildid maapinnale. Oli tuuline, aga huvitav õuesõppetund.

Marge Abner, klassiõpetaja

1.b klass tervitas kevadet

1.b klass käis õues kevadet tervitamas. Täitsime töölehti, meisterdasime looduslikest vahenditest puid, maju, südame.

Elle Tamme, klassiõpetaja

2.a otsis kevadet ja tootis vahtu

Lisaks kevade otsimisele käis 2.a klass külalistunnis keemiaklassis. Kooli keemiaõpetaja Liina Leinmets jagas väikesed keemiahuvilised gruppidesse ning viis läbi praktilise töötoa. Õpetaja palus õpilastel teha kaks katset, milles sai muuta vedelike värvusi ning toota vahtu. Elevust ja põnevust jagus tunni lõpuni.

Rita Rammo, klassiõpetaja