Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

19. aprillil toimus veebipõhiselt üleriigilise inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor. Kadrina Keskkoolist osales 3 õpilast, kellest Anette-Meribel Teiva saavutas 6. klassi arvestuses esikoha.

Ühtlasi kutsuti Anette-Meribel Teiva olümpiaadi lõppvooru, mis peetakse 10. mail Tallinnas Tervise Arengu Instituudis.

Kristo Kurve sai 7. klassi arvestuses III koha ja Rebeka Palu 8. klassi arvestuses 7. koha. Anette-Meribeli juhendas õpetaja Evelin Teiva, Kristot ja Rebekat õpetaja Evelin Tiiter.

Kokku osales Lääne-Virumaalt 37 õpilast, kellest 20 õpivad 6., 7. või 8. klassis.

Inimeseõpetuse olümpiaad on mõeldud 5.–8. klassi õpilastele, arvestust peetakse igas klassiastmes eraldi. Piirkonnavoor viiakse läbi veebipõhiselt kodukoolis. Lõppvooru kutsutakse piirkonnavooru protokollide alusel iga piirkonna parimad ainetundjad.

Vt lisaks: Lõppvooru kutsutud õpilased