II Kadrina Seebikarbirallist võttis osa 18 meeskonda

Lastekaitsepäeval toimus järjekordne Kadrina Seebikarbiralli, millest võttis osa 18 meeskonda iseehitatud masinatega, millel polnud mootorit, ent olid rattad, rool, pidurid!

Aitäh tulemast ja osalemast Aruküla Põhikool, Jõhvi Vene Põhikool, Vinni-Pajusti Gümnaasium, Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool, Avinurme Kool ja loomulikult meie enda armas Kadrina Keskkool!

Meeleoluka päeva kõige kiiremad olid:

1. koht – Morga (Kadrina Keskkool, sõitsid Arti Viru, Marthen Balõtšev ja Andri Algpeus)
2. koht – Maario 001 (Laagna Lasteaed-Põhikool, sõitis Maario Rea)
3. koht – RSQ8 (Vinni-Pajusti Gümnaasiumis, sõitis Martin Kaits)

Mõõtu võeti ka täpsussõidus, kus seebikarbid sõitsid slaalomit aja peale, eesmärgiga sõita täpselt 60 sekundiga:

1. koht – Maario 001 (Laagna Lasteaed-Põhikool, sõitis Maario Rea)
2. koht – Vallatud kurvid (Vinni-Pajusti Gümnaasiumi, sõitsid Rein ja Andrus)
3. koht – Nimetu (Avinurme Kool, sõitsid Harry Abram ja Markus Kuusk)

Rahva lemmikuks hääletati Kadrina sõiduk Morga, kõige stiilsema võistkonna tiitli pälvisid Ernest ja Viktor Vesi Jõhvi Vene Põhikoolist. Kõige parema disainiga masinaks kuulutati Merzedes Benz Vito samuti Jõhvi Vene Põhikoolist. Ka sündmust turvanud politseinikele meeldis see auto kõige rohkem – oli ju mersu täiesti tõsiselt võetav politseivärvides auto koopia – ja andsid neile välja eripreemia. Mersu Vito roolis olid Serafim ja Jevgeni Vorobjov.

Aitäh sponsoritele: Baltic Machine Factory (BMF), Top Marine OÜ, DATEL, ITshop ja Kultuurkapital.

Vaata pilte ja tõtta garaaži seebikarpi ehitama, et olla valmis järgmise aasta ralliks. Sa ju ei taha seda maha magada?!

Kirjutas ja pildistas Katrin Kivi, arendusjuht

Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi, logopeedi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd