Tänuüritus maakonna parimatele ainetundjatele

1. juunil tunnustas Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) Sõmerul käesoleva õppeaasta parimaid ainetundjaid, kes on saavutanud häid tulemusi üleriiklikel olümpiaadidel, ainevõistlustel ja konkurssidel.

Meie koolist olid tänuüritusele kutsutud järgmised õpilased ja nende juhendajad: Roosi Erleen Hakman, Anni Meeri Klaus, Liisa Pilv, Andri-Markus Pirak, Sander Talpas (juhendaja Aino Põldaas); Anette-Meribel Teiva (juhendaja Evelin Teiva); Lisette Toming (juhendaja Kirsti Kasemets); Kirsika Kaegas (juhendaja Siret Pung); Maarja Mölder (juhendaja Marika Randver); Saamuel Palu (juhendajad Evelin Tiiter ja Jane Palu); Kairi Lesnõh (juhendaja Harry Laiv); Sonja Seppa (juhendaja Sigrit Peets).

Täname ja tunnustame teid ka kogu koolipere poolt!

Fotod: Ain Liiva


Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo
Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd