Talvine aialinnupäev

Juba nädala algusest alates on algklasside õpilased joonistanud aasta 2020 lindu ja looma ning tuntumaid aialinde. Nädala kulminatsiooniks oli neljapäev, 23. jaanuar, kui terve koolipäev oli lõimitud aialindude teemaga.

Meie õpilastele tutvustas linde linnuvaatleja Vilja Padonik. Üheskoos tutvuti tuntumate aialindudega, õpiti eristama emas- ja isaslindu, uuriti binokliga staadionil patseerivaid hakke ja vareseid. Teadmisi lindudest ja nende tegevustest saadi juurde nii uusi, kui korrati olemasolevaid. Õpetaja Vilja tutvustas Eesti Ornitoloogiaühingu populaarseimat linnuvaatlusprojekti “Talvine aialinnuvaatlus” ning julgustas õpilasi selles osalema.

Klassiõpetaja Raili Rohula

VAATA VEEL PILTE


Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo
Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd