Teistmoodi kooli- ja sõbrapäev

Lahtiste uste päeva ootasid kõik minu klassikaaslased väga, sest siis oli oodata jälle kellegi vanemaid tunde andma ja see on tavapärasest koolipäevast erinev, põnev ning huvitav.

Esimest tundi andis Saara isa, kes rääkis arvutitest ja arvuti ajaloost. Mulle meeldis väga, kuidas ta tutvustas arvuti sisemust. Kõige põnevam oli ise arvutit kokku panna, mida kõik, kes soovisid, ka teha said. Saime kõik arvutitest palju rohkem teada!

Vahetunnis otsisime sõbrapäeva südame teist poolt, mõned leidsid, paljud ei leidnud.

Teist tundi sisustas Arti ema, kes töötab patrullpolitseinikuna. Ta rääkis pättide püüdmisest ja oma igapäevastest seiklustest. Saime kõik õues viibida ja tema politseiautos oleva varustusega tutvuda. Eriti põnev oli ise politseiautos istuda! Politsei töö on meile kõigile nii põnev. Tegime kogu klassiga ka ühispilti. Enne Arti ema äraminemist saime kingitusi ja politsei pulgakomme.

Kolmandat tundi andis minu Mamps. Ta rääkis erinevatest emotsioonidest ja mängisime kõik koos reaalsuskontrolli kaartidega üksteise tundmise mängu, mis oli naljakas ja ka õpetlik.

Selline oli meie teistmoodi kooli- ja sõbrapäev.

Karl Johannes Schwindt, 2.b