Uued kooli rekordid kergejõustikus

15.-16. veebruaril Tallinnas toimunud Eesti U18, U20 ja U23 vanuseklasside talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel uuendas Ragnar Rooba taas 800 meetri jooksus kooli rekordit!

Uueks rekordajaks on nüüdsest 1.58,57. Tugevas konkurentsis joostud tulemus andis Ragnarile hõbemedali, kuid kuna päev varem tuli võistelda 3000 m jooksus, ei saa välistada, et aeg võinuks veelgi parem olla.

Gregor Pilt jooksis eelnevalt toimunud Lääne-Virumaa U18 ja U20 talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel 60 m tõkkejooksus sajandiksekundi pealt sama aja, mis nüüd Eesti meistrivõistlustelgi. Juba toona tundus, et tegemist on uue kooli rekordiga, aga igaks juhuks otsustasin veel erinevatest allikatest üle kontrollida, kas ootused vastavad tõele. Lõpuks selgus, et võime ka selle Gregori välja joostud aja 8,38, mis andis talle pronksmedali, kooli rekordina kirja panna.

Poisid U18

Gregor Pilt – 60 m tõkkjooks III koht (8,38); 4×200 m teatejooks II koht (1.35,97)

Mehed U20

Ragnar Rooba – 800 m jooks II koht (1.58,57); 3000 m jooks 9. koht (9.52,05)