Võrkpalli pallilahingu finaalturniir

Super Skypark Kooliliiga sarja kuuluva Pallilahingu 2019/2020 hooaja finaalturniiril 18. veebruaril Tartus esindasid Kadrina Keskkooli nii poiste kui tüdrukute võistkond.

Ühtekokku oli Tartu Ülikooli Spordihoonesse kogunenud 30 erinevat kooli, 41 võistkonda ja ligi 400 last. 21 poiste ja 20 tütarlaste võistkonda oli jagatud 8 (4P + 4T) alagruppi. Veerandfinaalidesse pääses edasi igast alagrupist 2 paremat võistkonda.

Meie poisid ja tüdrukud jäid oma alagrupis kolmandaks, seega üldkokkuvõttes jagasid 9.–12. kohta vabariigis. Kõik mängisid tublilt, sest koos olid ju maakondade ja linnade parimad!

Tüdrukute võistkonnas mängisid Lii Mitt, Keiti Ruutupõld, Elerin Pilt, Hannah Värs, Gertrud Kaubi, Tristina Rummo, Anette-Meribel Teiva ja Kata Loreida Õunap.

Poiste võistkonnas mängisid André Henry Michael Elven, Revor Mägi, Jürgen Mats Oidsalu, Kaur Korkma, Roger Vool, Robert Uring, Aron Lavrits ja Martin Kerov.

Õpilasi saatsid ja juhendasid õpetajad Rutt Kuusemäe ja Ülle Kink.

Loe lisaks: Super Skypark Kooliliiga: ligi 400 last lustis Pallilahingu finaaletapil

Kadrina Keskkooli tüdrukute võistkond ja maskott Lõvi
Kadrina Keskkooli poiste võistkond

Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi, logopeedi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd