U10 noorte talvised MV kergejõustikus

20. veebruaril Rakveres toimunud Lääne-Virumaa U10 (2011. ja 2012. a sünd) vanuseklassi talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel oli stardis neli Kadrina Keskkooli õpilast.

Võistlusest võtsid osa II klassi tüdrukud Lisann Uusküla, Marta Mitt ja Eliise Piispea ning I klassi tüdruk Karolin Olev.

II klassi tüdrukud näitasid, et Kadrinas kasvavad tõelised välejalad, sest esikolmiku moodustasidki Lisann, Marta ja Eliise! Lisann ja Marta suutsid ka tõkkejooksus ning kuulitõukes oma paremust kinnitada ning kaks esimest pjedestaalikohta olid nende. Lisann tegi supervõistluse, sest kavas olnud viiest alast neljas saavutas ta esikoha ja vaid kõrgushüppes tuli leppida teise kohaga.

Tüdrukud 2011

Lisann Uusküla – 60 m jooks I koht (9,8); 60 m tõkkejooks I koht (11,3); kaugushüpe I koht (3.32); kuulitõuge I koht (8.32); kõrgushüpe II koht (1.05)

Marta Mitt – 60 m jooks II koht (10,4); 60 m tõkkejooks II koht (11,3); kuulitõuge II koht (7.53); kõrgushüpe 5. koht (0.70)

Eliise Piispea – 60 m jooks III koht (10,4); 60 m tõkkejooks 4. koht (12,0);

Karolin Olev – 60 m tõkkejooks 5. koht (12,3)

Ülle Kink,
kehalise kasvatuse õpetaja ja kergejõustikutreener

Kadrina välejalad Eliise, Marta, Lisann ja Karolin