Külas käis Erni Kask

Miks on oluline päev 26. jaanuar ja miks peaks järgmisel aastal sammud tihemini Lõuna-Eestisse seadma? Mida tähendab Tartule olla Euroopa kultuuripealinn, kuidas see au endale võideti ja kui palju see kõik maksab – seda kõike teavad nüüd meie gümnasistid, sest meil käis külas Euroopa kultuuripealinna Tartu2024 välissuhete juht Erni Kask.

Erni, kes on ka meie kooli vilistlane, rääkis, miks ta on viimasel ajal pidanud reisima Londonisse, Brüsselisse ja meie naabrite juurde. Ta tutvustas kultuuripealinna noorteprogrammi Extended ja innustas noori ka ise ägedaid üritusi korraldama.

Loodame, et ka meie kooli noored leiavad järgmise aasta jooksul tee Lõuna-Eestisse, et anda oma väike panus jõudmaks Tartu 2024 suure eesmärgi, 1 miljoni külastuseni. Vaata sündmusi siit – https://tartu2024.ee/

Tekst ja fotod Merike Sikk


Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo
Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd