Läänemere veebiviktoriini tulemused on selgunud

Tänavuse UNESCO ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekti veebiviktoriini tulemused on selgunud. Kokku nuputas 2023. aasta novembris ja detsembris toimunud viktoriinil 3707 osalejat 5 Läänemere-äärsest riigist. Eesti koolidest osales 3448 õpilast. Veebiviktoriin toimus inglise keeles kolmes vanuseastmes, kõige populaarsem oli viktoriin 14-16aastaste seas, seejärel 17-19aastaste vanuserühmas ja viimaks 10-13aastaste hulgas.

Kadrina Keskkoolist osales sel korral kokku 167 õpilast: 10.-13. aastaste seas 24 õpilast, 14.-16. aastaste vanuserühmas 93 õpilast ning 17.-19. aastaste seas 50 õpilast.

Meie kooli õpilastest said tänukirjad ja auhinna kaks õpilast: Saamuel Palu (11.Lote) – võimalus osaleda suvel töövarjupäeval teadlase juures; Rico Vilu (10.Inte) – võimalus osaleda aprilli lõpus rahvusvahelises õppelaagris Soomes.

Tänavu keskendus viktoriin loomingulistele keskkonnasõbralikele lahendustele ja raamidest välja mõtlemisele. Viktoriin tutvustas nii Läänemere piirkonna kui ka ülemaailmseid kestliku arenguga seotud väljakutseid ja nende võimalikke lahendusi. Veebiviktoriini nutikad küsimused on kogutud BSP koordinaatoritelt, õpetajatelt ja koostööpartneritelt erinevatest UNESCO ühendkoolide Läänemere Projekti võrgustikuga liitunud riikidest.

Läänemere veebiviktoriinist saab lugeda: https://bsp.tartuloodusmaja.ee/uudised/laanemere-veebiviktoriini-2023a-tulemused-on-teada/

Siret Pung

Läänemere Projekti koordinaator Kadrina Keskkoolis


Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo
Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd