Maadlustulemusi Jõgevalt

Laupäeval, 14. novembril toimusid Jõgeval järjekordsed ajalehe Vooremaa auhinnavõistlused maadluses. 41. korda peetud maadlusvõistlusel osales 190 poissi ja tüdrukut üle Eesti.

Loe edasi...
Kadrina kooli tublid vibusportlased

7. november toimusid Vibuliidu Eesti noorte sisemeistrivõistlused Viljandis. Pikkvibu klassis võistlesid kadetid neiud Reele Raap, Marjetta-Armanda Martsik ja Kätlin Kirsch ning selles järjekorras võtsid ka medalid.

Loe edasi...
Emakeeleolümpiaadi maakonnavõistlus

Kevadel ära jäänud emakeeleolümpiaadi maakonnavõistlus 5. ja 6. klassile toimus 6. novembril Rakvere Põhikoolis (õpilased on nüüd 6. ja 7. klassis). Meie õpilastest parima tulemuse sai Kirsika Kaegas – 6. klassi arvestuses III koht.

Loe edasi...
Algklassid külastasid jäätmejaama

2. ja 5. novembril käisid algklasside õpilased Rakveres tutvumas Lääne-Viru Jäätmekeskuse töökorraldusega. Saadi hulgaliselt kasulikke teadmisi jäätmete taaskasutamise, prügi sorteerimise ja keskkonnasäästliku tarbimise kohta.

Loe edasi...
Põnev virtuaalne tegelikkus

3. oktoobril said Kadrina Keskkooli 8. ja 9. klasside õpilased kogeda virtuaalset reaalsust. Põnevaid töötubasid viisid läbi Põltsamaa Ühisgümnaasium, Insplay, Baasjaam ja Eesti Noorsootöökeskus.

Loe edasi...

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+

Partnerid

Tervist edendavate koolide (TEK) võrgustik
VEPA Käitumisoskuste Mäng