Eesti Teadusagentuur tunnustas CADrinat

Kadrina Keskkoolis 13 aastat korraldatud IT- ja nutifestival CADrina pälvis üleriigilise tunnustuse, mis avalikustati Eesti Teadusagentuuri teaduskommunikatsiooni konverents „Tehisaru – kas tubli või ettearvamatu kratt?“

Lisaks sellele, et konverentsil lahati kümnekonna oma valdkonna tippasjatundja vaatenurgast tehisaru teemasid, jagati teaduse populariseerimise eest auhindu. Kadrinas armastatud IT- ja nutifestival CADrina sai „Tegevused/ tegevuste sarjad teaduse ja tehnoloogia populariseerimisel“ kategoorias II preemia.

Kadrina Keskkooli direktor Krõõt Nõmmela-Mehide ütles, et ühe maakooli jaoks on üleriigiline märkamine alati väga oluline sündmus, mis liigutab õpilaste, õpetajate ja kogu kogukonna hinge.

„Meil on tõesti eriline kool, kus tehakse erilisi asju südamega,“ kinnitas ta ja lisas: „Insenertehnilist haridust on Kadrinas pakutud ligi paarkümmend aastat, joonestusvõistlus CADrinagi on juba 13 aastat nii meie õpilastele kui ka külalistele rõõmu pakkunud – see aga tähendab seda, et tänavused märkamised on aastatepikkuse töö tulemus, sellesse on panustanud väga palju inimesi.“

Koolijuht märkis, et koolipere on hakanud tasapisi ette valmistama ka järgmist CADrina, see toimub nimelt 12. aprillil 2024.

 
 

Foto: Tunnustuse võtsid vastu INTE suunajuht Holger Bremen, arendusjuht Katrin Kivi ja koolijuht Krõõt Nõmmela-Mehide

377238134 3581981182081816 306843364659582318 n


Stuudium - Kadrina Keskkool

Kadrina Keskkooli kogupäevakool
KiVa programm - Kadrina Keskkool
VEPA metoodika - Kadrina Keskkool
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

CADrina ITi ja NUTIfestival
Kadrina Keskkooli juubelinäitus
Erasmus+

Kes on lehel

Meil on lehel 1 külaline ja

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel

Euroopa Liidu struktuurifondid

Erasmus+

Haridus- ja Noorteamet

Tartu Ülikool

Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Lennuakadeemia

Tervist edendavad koolid (TEK)

VEPA Käitumisoskuste Mäng

ProgeTiigri programm

Kiusamisvaba Kool

KiVa programm

Ettevõtlik Kool
EMU logo transparent 01 TLU

unescologotulevikukool

Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, koolipsühholoogi ja matemaatikaõpetajat. Pakume tööd