Teistmoodi koolipäev

Kevadvaheaja eelne koolipäev Kadrina Keskkoolis oli eriline, sest vanemad õppurid tutvustasid noorematele oma huvisid ja hobisid. Lisaks külastati kohapealseid ettevõtteid.

Loe edasi...

Kokkuvõte emakeelepäevast

1. ja 2. kooliastme lapsed kohtusid lastekirjanik Ilmar Tomuskiga, 2. ja 3. kooliastmel olid aulatunnid Keiti Vilmsiga ehk Säutsupääsukesega.

Loe edasi...

Emakeelepäev

Teisipäeval, 14. märtsil tähistame Kadrina Keskkoolis emakeelepäeva, mille raames jagub tegemisi kogu kooliperele.

Loe edasi...

II trimestri tublimad õppurid

Teise trimestri lõpetas I-III kooliastmes heade ja väga heade hinnetega ning käitus hästi või väga hästi 181 õpilast, nende hulgast ainut viitele õppis 36 õpilast.

Loe edasi...

Aitäh, Rakvere Teater!

Kolmapäeval, 15. veebruaril toimus laste- ja noorteaasta raames Rakvere Teatri eestvedamisel osalusseminar "Räägi minuga!", mille teemaks oli teismeliste suhted enda vanematega ja internetisuhtlus.

Loe edasi...

I poolaasta tublimad õppurid

Esimese poolaasta lõpetas heade ja väga heade hinnetega 25 gümnaasiumiastme (10.-12. klassi) õpilast, nende hulgast ainut viitele õppis 2 õpilast.

Loe edasi...

Külas päästjatel

Reedel, 9. detsembril külastas 2.c klass Kadrina valla päästeteenistust. Vabatahtlikud päästjad Raido Nagel ja Lembit Liiv tervitasid õpilasi juba õues.

Loe edasi...

I trimestri tublimad õppurid

Esimese trimestri lõpetas I-III kooliastmes heade ja väga heade hinnetega ning käitus hästi või väga hästi 161 õpilast, nende hulgast ainut viitele õppis 27 õpilast.

Loe edasi...

8.a klassi õppekäik

18. novembril käis 8.a klass õppekäigul Rakvere kohtumajas ja politseijaoskonnas.

Loe edasi...

Hambaprojekt

Hambaprojekti raames käis koolis hammastest rääkimas hambaarst Jane Pulver (kes on ka meie kooli vilistlane).

Loe edasi...

Sa oled siin: Avaleht Uudised Õppetöö