Esimese trimestri lõpetas I-III kooliastmes heade ja väga heade hinnetega ning käitus hästi või väga hästi 143 õpilast, nende hulgast ainut viitele õppis 25 õpilast.

Erasmus+ projekti "Internet: Under My Skin" raames käisid Kadrina Keskkooli õpilased Susanna Abner, Annabel Bremen, Maria Elisabeth Bremen ja Liis Lillemägi koos...

17. novembril külastasid 9.a ja 9.c klassi õpilased Jõhvis asuvat Viru vanglat eesmärgiga tutvuda vanglateenistujate elukutsetega.

13.-17. novembril toimuvad ülekoolilised matemaatika-alased võistlused ja üritused.

UNESCO Läänemere Projekt (BSP) on rahvusvaheline koolide võrgustik, mis tegutseb parema keskkonnaseisundi saavutamise nimel Läänemere-äärsetes riikides.

Kool algab! Kadrina Keskkool ootab kõiki oma õpilasi reedel, 1. septembril kell 08.45.

2017/2018. õppeaasta koolivaheajad Kadrina Keskkoolis on järgmised (tavapäraselt 4):

GÜMNAASIUMIÕPILASTELE toimub töövihikute müük kooli raamatukogus 28. augustil kella 13-16, 29. ja 30. augustil kella 10-16 ning septembrikuu esimesel nädalal.

Tänavu kevadel kohtusid Kadrina Keskkooli ja Sillamäe Vanalinna Põhikooli juhtkond. Kahe kooli vaheliste kontaktide loomise üheks väljundiks sai lõimumislaager.

Aasta viimasel koolipäeval, 6. juunil tõusid lendu Kadrina Keskkooli algklassiõppurite poolt kasvatatud päris liblikad.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Õppetöö