Maadlus

Laupäeval, 25. veebruaril k.a toimusid Valgas rahvusvahelised võistlused maadluses.

Loe edasi...

Suusaorienteerumine

19. veebruaril Pariisis toimunud suusaorienteerumise meistrivõistlustel olid edukad Aigi Einmaa ja Ragnar Rooba.

Maadlus

17.-18. veebruaril toimusid Valgas Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses juunioride (18-20-aastaste) vanuseklassis.

Võrkpalli Kooliliiga

16. veebruaril peetud Eesti Koolispordi Liidu võrkpalli Kooliiga Lääne-Virumaa turniiril saavutas Kadrina Keskkooli võistkond poeglaste arvestuses III koha.

Kergejõustik

14.-15. veebruaril Rakveres toimunud Lääne-Virumaa noorte talvistel mitmevõistluse meistrivõistlustel tuli Gregor Pilt (7.a) poiste B vanuseklassis II kohale.

Rahvastepall

Lääne-Virumaa 1.-3. klasside 2017. a rahvastepalli võistlustel saavutas Kadrina Keskkooli tüdrukute võistkond II koha, poisid olid viiendad.

Võrkpalli Miniliiga

14. veebruaril peetud Eesti Koolispordi Liidu võrkpalli Miniliiga Lääne-Virumaa turniiril võitis Kadrina Keskkooli I võistkond poeglaste arvestuses esikoha.

Maadlus

10.-12. veebruaril toimusid Põhja-Rootsis Umeås rahvusvahelised võistlused maadluses. Kadrina Keskkooli maadlejatest osalesid võistlustel kolm tüdrukut ja üks noormees.

Soomes Imatras lõppesid teatesõitudega suusaorienteerumise Euroopa meistrivõistlused. Eestlaste kõrgeimaks kohaks jäi M17 klassi poiste 4. koht.

Jalgpall

Lääne-Virumaa koolide 2017. aasta saalijalgpalli esivõistlustel tuli Kadrina Keskkooli võistkond 10.-12. klassi poiste arvestuses neljandaks.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport