Rattasport

Eesti meistrivõistlused kriteeriumisõidus said jätku 13. mail Kuressaares (III etapp) ja nädal hiljem, 20. mail Elvas (IV etapp) tänavasõitudega.

Loe edasi...

Kergejõustik

Lääne-Virumaa noorte 2017. aasta kergejõustiku meistrivõistlustel jõudsid kuue parema hulka järgmised Kadrina Keskkooli õpilased:

Lääne-Virumaa põhikoolide, gümnaasiumide ja keskkoolide kergejõustiku 4-võistlusel läks Kadrina Keskkooli esindanud võistkondadel väga hästi.

Võrkpall

Kadrina Keskkooli võrgupoisid said Eesti noorte minivõrkpalli meistrivõistlustel U14 vanuseklassis regionaalsel võistlusel kokkuvõttes II koha ja pääsesid finaali.

Lendavad taldrikud kooli staadionil

Ultimate frisbee nimeline spordiala, mida mängitakse nn lendavate taldrikutega, on nüüdsest Kadrina Keskkooli õppureile hoopis tuttavam.

Võrkpall

Lääne-Virumaa noorte võrkpalli meistrivõistlustel saavutas Kadrina Keskkooli võistkond 12. klassi ja nooremate neidude arvestuses III koha.

Korvpall

Kadrina Karude kossuvõistkond oli võidukas nädalavahetusel toimunud rahvusvahelisel turniiril Tallinn Nord Cup 2017.

Maadlus

13. mail toimusid Raplamaal Valtu Spordimajas 29. korda Kehtna Liud võistlused kreeka-rooma maadluses. Võistlustest võttis osa 173 maadlejat 19 klubist.

Korvpall

Lääne-Virumaa Kossuliiga tänavuse hooaja meistriliiga uus valitseja on Kadrina Karud, kes finaalis alistas 400 pealtvaataja silme ees RLV Massive'i 85:78.

Motosport

Soomes Tervakoskis toimus 6. mail Eesti meistrivõistluste 2. etapp mototrialis ja Otto Truu (1.a klass) saavutas klassis "noored vaba" II koha.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport