16. detsembril toimus 27. korda Lähte Jõuluturniir kreeka-rooma ja naistemaadluses. Võistlustest võttis osa 118 maadlejat Eestist ja Soomest.

02. detsembril k.a toimusid Tapal Lääne-Virumaa meistrivõistlused kreeka-rooma ja naistemaadluses. Võistlustel osales kokku 95 maadlejat enamuses Lääne-Virumaa...

Esmaspäeval, 27. novembril toimus vabariikliku noorte võrkpalliturniiri "Rakvere karikas" II etapp, kus Kadrina kordas võitu.

26. novembril korraldas maadlusklubi Korrus3 maadlusvõistlused algajatele. Oma esimese võistluskogemuse said meie koolist neli treener Ivar Abneri õpilast.

Kaitseliidu Viru maleva Kadrina üksikkompanii 7. auhinnavõistlustel cal. 22 relvadest laskmises tegi hea tulemuse külalisõppur Dea Beradze.

22. novembril Rakvere Spordikooli lahtistel kergejõustikuvõistlustel Kadrina Keskkooli õpilaste poolt saavutatud tulemused, millega nad jõudsid 6 parema hulka.

19. novembril Põltsamaal toimunud ajalehe Vooremaa 60. karikavõistlustel võrkpallis saavutasid U-14 vanuseklassis II koha Kadrina Keskkooli noored võrkpallurid.

17.-18. novembril k.a toimusid Läti Vabariigis Daugavpilsis kuuendat korda rahvusvahelised võistlused naistemaadluses Daugavpils Cup 2017.

Nädalavahetusel toimusid Kiilis kuni 18-aastaste poeglaste Eesti karikavõistlused võrkpallis kuue tugevama meeskonna osavõtul.

Lääne-Virumaa 4.-5. klasside 2017/2018. õ/a rahvastepalli võistlustel võitis Kadrina Keskkooli tüdrukute I võistkond esikoha.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport