Eesti Koolispordi Liidu 10.-12. klassi noormeeste korvpalli meistriliiga finaalturniiril saavutas Kadrina Keskkooli meeskond 4. koha.

Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel sai Kadrina Keskkooli võistkond 6. koha.

Traditsioonilisel kooli aastapäevale pühendatud läbi Kadrina teatejooksul osales sel aastal osa 22 õpilaste võistkonda ning õpetajate koondis.

29. septembril Tamsalus toimunud Eesti Koolispordi Liidu valikorienteerumise võistlustel osales sel aastal ka Kadrina Keskkooli 6-liikmeline võistkond.

Nädalavahetusel peeti Muhu saarel Koguva külas mototriali 2017. aasta hooaja viimane klubivõistlus ja tehti kokkuvõtteid EMV sarja osas.

Kadrina Karude U18 meeskond oli võidukas nädalavahetusel toimunud Lääne-Virumaa meistrivõistlustel 3×3 tänavakorvpallis.

Lääne-Virumaa noorte 2017. aasta jalgpalli meistrivõistlustel tuli Kadrina Keskkooli võistkond 6.-9. klassi poiste arvestuses kahekandaks.

Leedus Kurtuvėnais peetud Põhja- ja Baltimaade meistrivõistlustel kestvusratsutamises saavutas Kadrina Keskkooli õpilane Kalev Käsperson (10. klass) 5. koha.

16. septembril toimusid 41. korda olümpiavõitja Eduard Pütsepa mälestusvõistlused kreeka-rooma ja naistemaadluses.

12. septembril toimunud Lääne-Virumaa gümnaasiumide ja keskkoolide algklasside kergejõustikuvõistlustel saavutas meie kooli võistkond kokkuvõttes II koha.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport