Maanoorte kooli lõpetajad 1960-1969

KADRINA MAANOORTE KESKKOOL (1959 - 1969)

Direktorid:  
Elmar Kanter
Kaljo Lomp
Otto Amer
1959 - 1961
1961 - 1963
1963 - 1969

1959/1960

VIII klass: Tiiu Kastemäe, Endel Kadak, Karell Kaljaste, Evi-Alide Siitas, Maie Augjärv, Salme Augjärv, Saima Dööring, Milvi Kussmann, Õie Murd, Silvi Niit, Ailo Talu.

1960/1961

VIII klass: Ada Saaremets, Aino Mäeots.

1961/1962

VIII klass: Nikolai Nurmeots, Milvi Palmeos, Silvi Tammemäe.

1962/1963

VIII klass: Hilja Mägi, Endel Tipp, Milvi Lest.

XI klass: Maie Augjärv, Salme Augjärv, Saima Dööring, Aho Karp, Silvia Luuk, Õie Murd, Egil Mäeots, Silvi Niit, Leini-Marje Raava, Ailo Talu.

1963/1964

VIII klass: Alfred Vahtre, Ain Vinter, Mihkel Normak, Rein Poska, Anu Mäe, Linda Talu, Elna Põdra.

1964/1965

VIII klass: Ille Paumets, Ants Kalda, Jaan Stern, Mati Hallika, Leo Püks, Toivo Veersalu, Enno Saarmets, Paul Antsaar, Malle Liisväli.

XI klass: Milvi Kussman (hõbemedal), Aino Mäeots, Kaljo Sepp (neljad ja viied), Ants Kalamees.

1965/1966

VIII klass: Linda Korts-Pärn, Ralvi-Johannes Dööring, Andres Kingsep, Mall Nurmeots, Voldemar Pekri, Andi Sadrak, Olev Tarto, Helve Vagula, Heili Annus, Ülo Valdmann, Helgi Viru, Salme Mägi, Helve Piiskoppel, Aime Piiskoppel, Ilmar Siniallik, Helve Sadrak, Jaak Veiderpass, Jüri Siniallik.

XI klass: Eha Kriisleht, Mai Vaarmann (neljad ja viied), Õie Lätt (Rummo), Valentine Sepp, Olev Nukk, Jaan Soomets.

1966/1967

VIII klass: Anne Jõemets, Toomas Jäetma, Otto Kallas, Tõnu Kütt, Kaljo Laansalu, Eino Nurk, Ants Piiskoppel, Õie Raudoja, Ülo Säde, Leo Tammemäe, Arvo Toomel, Taisi Veske.

XI klass: Tiiu Kokk, Linda Liht, Salme Loorand, Anne Sadrak, Linda Talu, Juta Tuul.

1967/1968

VIII klass: Pavel Kuivaste, Kaia Liivaste, Arved Mäe, Helmut Talvistu.

XI klass: Leida Kuusik, Ene Puieste, Erika Mark, Arne Veske, Endla Kamsar, Leili Krüsban, Eevi Pärnamäe.

1968/1969

VIII klass: Evald Endoja, Aleksander Kähr, Rommi Kirotbek, Jaan Nurmeots, Henno Rummo.

XI klass: Linda Korts-Pärn (neljad ja viied), Olev Tarto, Ülo Valdmann (neljad ja viied), Sirje Näripäe, Milvi Õiglane, Eha Puieste, Kalju Siispool.

Allikas: kooli kroonika

 

Sa oled siin: Avaleht Vilistlastele Lõpetajad 1960-1969