Reedel, 19. jaanuaril toimusid Loksal EKSL ujumisvõistlused. Kadrina Keskkooli võistkond saavutas 11 võistkonna hulgas 7. koha.

Eesti noorte talvistel mitmevõistluse meistrivõistlustel, mis toimusid 20. ja 21. jaanuaril Tallinnas, tuli Gregor Pilt poiste U16 vanuseklassis II kohale.

19. jaanuaril toimus Rakvere Gümnaasiumis üleriigilise inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor 10.-12. klassile. Meie kooli õpilased said ühe II koha ja ühe III koha.

Kadrina võrkpallipoisid osalesid 18. jaanuaril kolme meeskonnaga vabariikliku võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" III etapil.

16. jaanuaril Rakveres peetud Swedbank Pallilahingu maakondlikul etapil võitsid Kadrina Keskkooli poisid esikoha ja tüdrukud III koha.

Kadrinas saab kiriku tagusel tiigil juba uisutada, valdavalt on jää sile, paksuseks ligi 15 sentimeetrit.

13. jaanuaril toimus Laagri Koolis FIRST LEGO League Põhja-Eesti eelvoor. Kadrina Keskkoolist osales võistlusel 3 võistkonda: Robootikaministeerium 1, 2 ja 3.

13. jaanuaril toimusid 38. korda Avo Talpase mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses. Võistlustest võttis osa maadlejaid neljast riigist.

2017/18. õppeaastal võtsid Kadrina Keskkooli õpilased esmakordselt osa ettevõtlusalasest meeskonnamängust Creatlon. Creatlon on võistlus, kus 3 etapi tulemusena leitakse...

Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus saavutas koondarvestuses Kadrina Keskkooli parima tulemuse 8.a klassi õpilane Alex-Sander Mõnuvere - 13. koht.

Sa oled siin: Avaleht Uudised