Kadrina Keskkooli kantselei ja raamatukogu lahtiolekuajad sügisvaheajal.

20.-30. oktoobrini toimuvad üleriigilised raamatukogupäevad "Kohtume raamatukogus", sedapuhku juba 27. korda.

18. oktoobril toimus Lääne-Virumaa Keskraamatukogus 4. klasside võistulugemise maakonnavoor. Meie koolist käisid lugemas Anneliise Aasa ja Karl-Martin Sirp.

Neljapäeval, 12. oktoobril oli meie kooli tugimeeskonnal hea võimalus jagada kogemusi kolleegidega Porkuni ja Soome Rajasalme koolist.

Eesti Koolispordi Liidu 10.-12. klassi noormeeste korvpalli meistriliiga finaalturniiril saavutas Kadrina Keskkooli meeskond 4. koha.

Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel sai Kadrina Keskkooli võistkond 6. koha.

Tähistame hõimupäeva 19. oktoobril teise tunni ajal komi folklooriansambli Tšernõši tšipsanistid kontserdiga.

Kadrina juurtega grafitirühmitus Seinategu, mille tegude värvikirevaid jälgi on Kadrina täis, sai koostöös kooli ja vallavalitsusega hakkama järjekordse taiesega...

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts tunnustas parimaid XII noorte laulu- ja tantsupeol osalenud Lääne-Viru maakonna kollektiive ja nende juhendajaid.

Head lapsevanemad! Ootame teid alanud õppeaastal taas kooli lahtiste uste päevale.

Sa oled siin: Avaleht Uudised