4. juunil tunnustati Keskkonnaministeeriumi poolt välja antava noore looduskaitsja märgiga meie kooli 11. klassi õpilasi Annika Viiksaart ja Johanna Angela Bremenit.

Selgunud on veebipõhise viktoriinisarja "Kadrina ja kooliharidus" 8. viktoriini tulemused.

30.-31. maini võtsid mõõtu 19 Lääne-Virumaa kooli 10-liikmelist võistkonda ohutusõppes "Kaitse end ja aita teist".

31. mail Rakvere Gümnaasiumis toimunud töö- ja tehnoloogiaõpetuse meisterdamise võistlusel "Sepapoisid Lääne-Virumaal" sai Kadrina Keskkooli võistkond 4. koha.

Klassidevahelise "Imelise Ajaloo" turniiri selle õppeaasta viimane voor toimus 24. mail.

19.-20. maini Põlvamaal Taevaskojas toimunud üleriigilise bioloogiaolümpiaadi lõppvoorus saavutas Reio Opromei 9. klassi arvestuses 5. koha.

12. mail Lasila Põhikoolis toimunud Lääne-Virumaa 1.-2. klasside loodusloopäeval said Kadrina Keskkooli võistkonnad 8. ja 21. koha.

Meie kooli noored osalesid Tallinna Tehnikagümnaasiumi korraldatud veebipõhisel reaalainete võistlusel "Toome reaalteadused reaalsusesse".

5. mail toimus Tallinnas Lennusadamas üle-eestilise polaarviktoriini lõppvoor. Kadrina Keskkoolist osalesid Annika Viiksaar ja Henri Herm 11. klassist.

5. mail lõppes XVIII Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi korraldatav õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus Eesti Vabariigi Presidendi auhindadele.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid