Lääne-Virumaa koolinoorte võistujoonistamisel võitsid Kadrina Keskkooli õpilased II koha ning kaks eripreemiat.

9. novembril oli Sõmeru Põhikoolis Virumaa koolide kodu-uurimiskonverents. Komandik esitlemisele kutsutud  töödest  oli koostatud Kadrina kooli õpilaste poolt. Aitäh nendele!

Kadrina Keskkool lööb taas kaasa reedel, 3. novembril Tallinna Tehnikakõrgkoolis peetaval vabariiklikul Goldbergi masina ehitamise võistlusel, kus tänavu osaleb 9 võistkonda.

28. oktoobril Tallinna Reaalkoolis toimunud XXIII õpioskuste riiklikul võistlusel saavutas Kadrina Keskkooli võistkond 5. koha

18. oktoobril toimus Lääne-Virumaa Keskraamatukogus 4. klasside võistulugemise maakonnavoor. Meie koolist käisid lugemas Anneliise Aasa ja Karl-Martin Sirp.

4. juunil tunnustati Keskkonnaministeeriumi poolt välja antava noore looduskaitsja märgiga meie kooli 11. klassi õpilasi Annika Viiksaart ja Johanna Angela Bremenit.

Selgunud on veebipõhise viktoriinisarja "Kadrina ja kooliharidus" 8. viktoriini tulemused.

30.-31. maini võtsid mõõtu 19 Lääne-Virumaa kooli 10-liikmelist võistkonda ohutusõppes "Kaitse end ja aita teist".

31. mail Rakvere Gümnaasiumis toimunud töö- ja tehnoloogiaõpetuse meisterdamise võistlusel "Sepapoisid Lääne-Virumaal" sai Kadrina Keskkooli võistkond 4. koha.

Klassidevahelise "Imelise Ajaloo" turniiri selle õppeaasta viimane voor toimus 24. mail.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid