Põhikooli lõpuaktus 16. juunil kell 17:00, gümnaasiumi lõpuaktus 17. juunil kell 14:00.

Kadrina - Bene - Josvainiai koolide sõprusfestivali ÜHISKONTSERT toimub neljapäeval, 25. mail kell 18.30 huvikeskuse saalis.

Olete oodatud Kadrina Keskkooli õpilaste KEVADKONTSERDILE kolmapäeval, 17. mail kell 18.00 huvikeskuse saalis.

Kolmapäeval, 10. mail toimus Kadrina Keskkoolis järjekordne maakondlik saksa keele päev "Deutsch macht Spaß!" (saksa keel valmistab rõõmu).

Kolmapäeval, 3. mail võis koolimajas ringi liikumas näha nõidasid. Nõiad kogunesid aulasse, kus toimus väikeste nõidade disko.

Kui läinud aastal istutasid keskkooli lõpetajad jõulupuu, siis tänavu jätkus eriliste puude kasutamine dekoratiivõunapuu istutamisega vastsele keskväljakule.

Neljapäeval, 13. aprillil käis meie kooli 5. klassidel külas lastekirjanik, bioloog ja õpetaja Juhani Püttsepp.

Neljapäeval, 20. aprillil kell 13:10 huvikeskuse saalis toimub abiturientide lõpukella aktus, millele järgneb 57. lennu puu istutamine.

Head lapsevanemad! Täname teid kõiki, kes te osalesite eelmisel lahtiste uste päeval jaanuarikuus. Ootame teid taas kooli!

Kolmapäeval, 22. veebruaril kohtusid algkassiõpilased lastekirjanik Kätlin Vainolaga.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sündmused