Kadrina juurtega grafitirühmitus Seinategu, mille tegude värvikirevaid jälgi on Kadrina täis, sai koostöös kooli ja vallavalitsusega hakkama järjekordse taiesega...

Kadrina Keskkooli võimla sein on saamas hiigelsuurt CADrina festivali teemalist maalingut, autoriks kohalike juurtega rühmitus Seinategu.

24. novembril toimuv ITi ja NUTIfestival CADrina 2017 sai valmis uue, popi ja noortepärase kodukülje. Seda näeb SIIT.

Kadrina ja Sõmeru koolid, lasteaiad ja noortekeskused panevad seljad kokku, et üheskoos kasvatada Eesti parimad robootika- ja tehnoloogiaspetsialiste.

Kadrina kandi tunnustegu - ITi ja NUTIfestival CADrina tänas 2016. aasta tegijaid ja kuulutas välja 2017. aasta rammukatsumised, mis toimuvad 24. novembril.

Kadrinas kadripäeva eel, 24. novembril toimuva ITi ja NUTIfestivali CADrina tänavuseks teemaks on "Laululava".

Keskkonnaminister Marko Pomerants on väga teadlik, mida CADrina enesest kujutab. Põhjusega - ta on ju festivali patroon.

Kui palju aga CADrina festivaliõhtul esinenud Karl-Erik Taukar CADrinast tegelikult teab? Intervjueeris Kadrina Keskkooli meediagrupi liige Liisa Vakulenko.

CADrina 2016 joonestusvõistluse ja spordiprogrammi kajastused meedias.

CADrinal osales ka kultuuriminister Indrek Saar, keda intervjueeris Kadrina Keskkooli meediagrupi õpilane Liisa Vakulenko.

Sa oled siin: Avaleht Uudised CADrina